Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Nesuprantu. Man vienam nekrauna lnk go? Noriu LKL pažiūrėt, o nerodo. Dvi sekundes parodo ir vėl sukasi ratukas. Ir dažniausiai nutrūksta visai video. Tada perkraunų puslapį ir reklamų net nekrauna. Nesuprantu čia pas mane problema ar pas juos.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Nesuprantu. Man vienam nekrauna lnk go? Noriu LKL pažiūrėt, o nerodo. Dvi sekundes parodo ir vėl sukasi ratukas. Ir dažniausiai nutrūksta visai video. Tada perkraunų puslapį ir reklamų net nekrauna. Nesuprantu čia pas mane problema ar pas juos.

Pas mane veikia normaliai, jei kalbi apie šitą puslapį:
lnk.lt/tiesiogiai
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Pas mane veikia normaliai, jei kalbi apie šitą puslapį:
lnk.lt/tiesiogiai

Taip, šitą. Man nekrauna net reklamų.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Taip, šitą. Man nekrauna net reklamų.

Telia išjunginėja 3G tinklą. Gal, sakau, tavo minėti trikdžiai susiję su tuo, jei naudojiesi jų paslaugomis.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Telia išjunginėja 3G tinklą. Gal, sakau, tavo minėti trikdžiai susiję su tuo, jei naudojiesi jų paslaugomis.

Gal. Nors aš to 3G ir nenaudoju 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Cia b365 grybauja tik man? Live Norway v Italy raso world cup 😄
Beje dingo jau statymas 😄
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 45 Padėkų: 189
Cituoti
2
Kaip skaičiuojasi statymo įkėlimo laikas puslapyje, kadangi įkeltas įvykis, kuris vyks 01:10val 21 dieną, o įvyksiančio šiandien 22:30 jau įkelti nebeleidžia dėl 3 statymų limito dienai?
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Kaip skaičiuojasi statymo įkėlimo laikas puslapyje, kadangi įkeltas įvykis, kuris vyks 01:10val 21 dieną, o įvyksiančio šiandien 22:30 jau įkelti nebeleidžia dėl 3 statymų limito dienai?

Kiek pastebėjau, sekančios dienos 2:00 įvykiai priklauso ne kitai, o dar šiai dienai.
Pačiam dėl to tekdavo atsisakyti eilės prognozių iš NHL, nes ten daug rungtynių prasideda būtent kitos dienos 2:00 val., bet įkelti prognozių neleisdavo dėl šiandien jau, neva, išnaudoto jų limito.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Kiek pastebėjau, sekančios dienos 2:00 įvykiai priklauso ne kitai, o dar šiai dienai.
Pačiam dėl to tekdavo atsisakyti eilės prognozių iš NHL, nes ten daug rungtynių prasideda būtent kitos dienos 2:00 val., bet įkelti prognozių neleisdavo dėl šiandien jau, neva, išnaudoto jų limito.

Įdomiai, keistoj laiko kilpoj čia sukamės, supratau :-)
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Lotas rašė:

Įdomiai, keistoj laiko kilpoj čia sukamės, supratau :-)

Taip. Atrodo, administratoriai kadaise jau rašė šiuo klausimu. Bet logikos, kodėl šitaip skaičiuojamas prognozių įkėlimo laikas, vis tiek nesupratau.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Taip. Atrodo, administratoriai kadaise jau rašė šiuo klausimu. Bet logikos, kodėl šitaip skaičiuojamas prognozių įkėlimo laikas, vis tiek nesupratau.

Matyt, šiuo atveju puslapis naudoja nulinę laiko zoną, kai tuo tarpu Lietuvoje visada yra arba +2 arba +3 laiko zona. Kitaip tariant, skaičiuojama yra UK laiku.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Matyt, šiuo atveju puslapis naudoja nulinę laiko zoną, kai tuo tarpu Lietuvoje visada yra arba +2 arba +3 laiko zona. Kitaip tariant, skaičiuojama yra UK laiku.

Kadangi dauguma puslapio lankytojų gyvena Lietuvoje, tai nesuprantama, kodėl pasirinkta nulinė laiko zona.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
4
Kaunas rašė:

Kadangi dauguma puslapio lankytojų gyvena Lietuvoje, tai nesuprantama, kodėl pasirinkta nulinė laiko zona.

Keletas niuansų, bet buvo su programuotojo argumentais priimtas 0 zonos laikas dėl serverių laikų ir t.t. Todėl ir laikomės to nuo senų senai, kad būtų visiems vienodai.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3
keepup.com.au/news/live-...ion-analysis-december-17

Galvojau Australijos fanai ramesni
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
0
Rich. rašė:

keepup.com.au/news/live-...ion-analysis-december-17

Galvojau Australijos fanai ramesni

Nu , bet cia panasiau buvo ne i kokias riauses , bet protestas..
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 45 Padėkų: 189
Cituoti
0
Pažiūrėkite, per kokią krušą vyksta futbolo rungtynės! 😲
Tokio dar nemačiau. 😄
youtube.com/watch?v=MAoX9Q-aiAY
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
5
Gal kas nors žinote, kodėl šiandien JAV vyksta tiek daug ankstyvų NBA ir NHL mačų? 🙄
Netgi savaitgaliais tiek jų nebūna, o šiandien - pirmadienis.
Gal, sakau, Amerika ką nors švenčia ir šiandien ten - laisvadienis? 🙄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Gal kas nors žinote, kodėl šiandien JAV vyksta tiek daug ankstyvų NBA ir NHL mačų? 🙄
Netgi savaitgaliais tiek jų nebūna, o šiandien - pirmadienis.
Gal, sakau, Amerika ką nors švenčia ir šiandien ten - laisvadienis? 🙄

Martino Liuterio Kingo diena
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
4
Benzema rašė:

Martino Liuterio Kingo diena

Mačiau, kad šiandien minima ta diena, tik nemaniau, kad jie baliavos. 😉
Juolab, kad Martino Liuterio Kingo gimtadienis buvo vakar.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal zinot kur paziuret Live tenisa australian open HD? Nes viena svetaine uzdraude per kur buvo geri strymai?
Registravosi: 2015/09/07 Žinučių: 77 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1