Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Filosofas rašė:

Labai įdomu, tik nesuprantu, kaip išsiųstų emailų per dieną skaičius gali būti 36 kartus didesnis nei google paieškų per dieną skaičius. Sakyčiau, skačiai turėtų būti priešingi. Kažkokia nesąmonė arba aš kažko nesuprantu.

249,502,827,295 Emails sent today
6,830,801,219 Google searches today

Gali, priskaiciuojant kiek simtu spamo laisku kiekvienas gauna į naudojamus ir nenaudojamus (retai naudojamus) emailus tai easy manau susidaro o paieškų gaunasi grubiai po 1 paieska zmogui, atmetus <10m bei afrika ir kitas salis su mažai interneto, vyresnius zmones tai realiai paprastiems vartotojams ir lieka ta vidurki iskelt
Registravosi: 2015/01/31 Žinučių: 1
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Labai įdomu, tik nesuprantu, kaip išsiųstų emailų per dieną skaičius gali būti 36 kartus didesnis nei google paieškų per dieną skaičius. Sakyčiau, skačiai turėtų būti priešingi. Kažkokia nesąmonė arba aš kažko nesuprantu.

249,502,827,295 Emails sent today
6,830,801,219 Google searches today

Visai gali but. Yra visokie korporaciniai vidaus pranešimai, kasvalandines auto ataskaitos, automatiniai pranešimai apie irangos gedimus ar bukle, ir taip toliau..
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki likimo broliai, kreipiuosi su tokiu klausimu, ar man vienam cia per telefona uzejus ir paziurejus betkoki statyma rodo kofus -110 -200 -100 ir pan? o per pc viska rodo tvarkingai?
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Sveiki likimo broliai, kreipiuosi su tokiu klausimu, ar man vienam cia per telefona uzejus ir paziurejus betkoki statyma rodo kofus -110 -200 -100 ir pan? o per pc viska rodo tvarkingai?

Puslapio apačioje per telefoną pasikeisk koeficientus į dešimtainius.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
3
Ar man vienam cia neberodo kiek zmones turi padeku/prenumeratoriu ?
Registravosi: 2020/03/08 Žinučių: 53 Padėkų: 12 Tel.: GB
Cituoti
0
Tramb rašė:

Ar man vienam cia neberodo kiek zmones turi padeku/prenumeratoriu ?

Gal gali atsiųst paveiksliuką į info eta statymai.com? jei nerodo ;/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Gal gali atsiųst paveiksliuką į info eta statymai.com? jei nerodo ;/

Pamirsau pamineti , kad 2 pusei dienos jau pradejo rodyti.
Registravosi: 2020/03/08 Žinučių: 53 Padėkų: 12 Tel.: GB
Cituoti
0
Cia man vienam puslapis kas 3-5min~ persikraudineja?
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
OroBalionas rašė:

Cia man vienam puslapis kas 3-5min~ persikraudineja?

Jaučiu, čia taip suprogramuota, kad nepraleistum naujausio turinio. Ar teisingai suprogramuota - čia jau kitas klausimas.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Galima čia pačiam ištrinti savo acc nahren,ar nematau tiesiog?
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
3
tomas7926 rašė:

Galima čia pačiam ištrinti savo acc nahren,ar nematau tiesiog?

Pačiam negalima. Jei būtų galima, seniai savąją paskyrą būčiau panaikinęs. : )
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
O koks jums skirtumas jei: paimi, palieki ir niekada nebesinaudoji?
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė:

O koks jums skirtumas jei: paimi, palieki ir niekada nebesinaudoji?

Kad nekiltu pagundos tikriausiai
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė:

O koks jums skirtumas jei: paimi, palieki ir niekada nebesinaudoji?

Aplanko įvairios emocinės būsenos. Kartais norisi ištrinti visas paskyras, visus kontaktus ir pradėti gyvenimą nuo balto lapo. 😇
Todėl ir sakau: jeigu čia būtų galima panaikinti savąją paskyrą pačiam, ne kartą būčiau jau tai padaręs. 😄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Kad nekiltu pagundos tikriausiai

Ne taip seniai šio forumo temoje "Knygos" parašiau, jog nesilankysiu šiame tinklapyje lygiai metus, studijuosiu vieną knygą ir bandysiu daug ką pakeisti savo gyvenime. Kadaise knygos yra pakeitusios manąjį gyvenimą neatpažįstamai. Ir ne vieną sykį. Tai štai, toji mano minėta knyga nebuvo verta, jog sekčiau jos idėjomis, todėl ilgai negaišau su ja savojo laiko. Bet savo žodžio nesulaužiau - grįžau į šią bendruomenę lygiai po 365 dienų. Sau duoto žodžio reikia laikytis. 😎
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
4
Kiekvienas tiltina savaip, taip buvo ir bus
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
RIP Internet Explorer juokeliai.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
0
NoFate rašė:

Baltarusijos futbolo auksciausia lyga Minsk 0-0 Isloch 24min. 2.5 over

5 metus nieko nerase,vien tik apie samokslo teorijas,dabar parase be jokiu argumentu kazkoki is jo dievu statyma . Tai cia ne spamas?
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
6
ttomeliss rašė:

5 metus nieko nerase,vien tik apie samokslo teorijas,dabar parase be jokiu argumentu kazkoki is jo dievu statyma . Tai cia ne spamas?

Akivaizdu, kad esi vienas is sistemos isplautuju heiteriu, kuris lauke ir tikejosi, kad statymas nepraeitu ir tada galetu savo sudo papilt. Visu pirma, tau ir tokiems kaip tu, sviesmeciai iki to, ka as sitam puslapiui esu daves, todel lysk atgal i krumus ir lauk progos parasyt 21 savo zinute.
Argumentu? O cia daug kas siulo statymus su argumentais? Kodel savo samojingo sudo po kitu postais nerasai. Apie tavo ilga statymu istorija su argumentais net nekalbam ar ne?
Bandei suskaiciuot kiek as metu nieko nerasiau? Pagrindine priezastis kodel nerasiau yra butent del tokiu nedekingu suskiu, kaip tu, kurie aciu nepasako, kai darosi pinigus is taves, bet iskart viska pamirsta ir papila sudo vos tik turi nors mazausia galimybe. Ape tai cia buvo jau "n" kartu kalbeta bent kazko vertu tipsteriu, kurie paliko sita saita (arba liko tik stebetojais), nes visiems bloga nuo cia knibzdanciu parazitu, tokiu, kaip tu.
Kas del mano "samokslo teoriju", tai as samoningai visa tai rasiau noredamas paziureti koks didziausias sio puslapio kontingentas. Atsakyma gavau, nors jis ir taip buvo aiskus. Lygiai taip pat samoningai daugiau apie tai nerasau, laukdamas tam tikru ivykiu, kol viskas susistatys i savo vietas. Tada as kai kuriems cia besireiskusiems lyderiams, turesiu ka pasakyti asmeniskai. O kolkas, vegetuokit.
Registravosi: 2010/08/28 Žinučių: 892
Cituoti
5
Tavo rasliavos tik irodo, kad tu cia spaminai pasiziuret kaip kas reaguos. Ir neverk kiek tu cia davei gero, nekalbam apie tai. Kalbam po n metu kazkoki statyma be argumentu. Kodel dabar, kodel noras rasyt? Ar rasysi toliau, ar galetum rasyt pliusiniu statymu del savo ego? Ar dabar jau neberasysi del tokiu "suskiu" kaip as?
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
8