Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Jeigu nemoki eng ar ru, tai kaip galima žinoti ką kelia nukopinęs į analizę? Šitaip gali ir kokią Šekspyro poemą įmesti😁 O kai moki, tai nesunku ir išversti😉
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
YepzZz rašė:

Jeigu nemoki eng ar ru, tai kaip galima žinoti ką kelia nukopinęs į analizę? Šitaip gali ir kokią Šekspyro poemą įmesti😁 O kai moki, tai nesunku ir išversti😉

Na tikrai statymu analizese nesutiksi sekspyru....
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Na tikrai statymu analizese nesutiksi sekspyru....

Kaunas be 5 minuciu sekspyras 😁
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
3
Pries miega: Taigi, gavosi taip jog atsibodo dabartinis darbas ofise, iseinu is darbo Vasario 7 pasiemes savo paskutini atlyginima, bonusus ir visa kita.
Kaip ir tariuosi su kita darboviete, taciau dar nera viskas aisku ir kol yra klaustuku, todel po pertraukos bandysiu tapti aktyvesnis cia.
Kadangi reikes gyventi, ir norisi kad sutaupytos pajamos nemazetu, zinau kad turiu ziniu sporte, bandysiu su jumis pasidalinti savo patarimais, dziugu butu jei kas paskaites analize karts nuo karto prisidetu ka pakomentaves, jei kur ka blogai susidomejau ar parasiau.. Nes suprantu cia visi kaip vienas kumstis.
O pats tai jo, iseisiu ir kazkaip galvoju reikia iki tol bandyt igaut kazkokia tai formele, pasidometi daugiau visko butent tenise tai ka gal didziausiame susidomejime megstu ziureti ir sekti.
Kas gausis matysim, zinau jog reikes gyvent, ir kaip minejau palaikyti uzdirbtus pinigus, tad reikia kad jie nemazetu, bandau susigalvoti cia sau kazkokiu tai ivairiu sistemu, kaip galeciau tai daryt, kolkas mintys sukasi apie statymus iki 100 euru.. Taciau gal ir tai kiek per daug.. Na jei sakykime, mano atlygis 1550e per menesi, tai reikstu man per 30 dienu i diena reiktu uzdirbti po 50 euru kazkur.. Na gerai, tiek nereikia, man asmeniskai pakaktu sakykime 600/800 eur menesiui, aisku suprantama kad ju buna visokiu, minusiuniu - pliusiniu ir ant savu, bet kazkaip bandyti reikia..
Tik dabar makaluojosi biski kaip pasirinkti tas statymo sumas, ir kuria taktika zaisti, ar sakykim atrinkineti viena ir labai stipru statyma per diena ir jei nieko nera tai nelysti, ar bandyti ziureti po 3 ir daugiau picku per diena i kuriuos bandyt veltis investuot..
Tai sakykim turiu laiko iki Vasario 7 kol nebeturesiu oficialaus income is darbo, reikia viska susiderinti ir t.t..
O statyti pradejau jau dabar, nu vat siandien padariau biskuti crazy dalyka paemes Man City pergale uz 500, bet bent baigesi laimingai.
Daugiau ziuresim, ar yra daugiau kas bando is to gyvent, ar kam pavyksta kazka gerai dasidurti prie savo algu?
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
1
Yra tema gyvenimas is lazybu paskaityk, jei nerasi atsikeles imesiu
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Pries miega: Taigi, gavosi taip jog atsibodo dabartinis darbas ofise, iseinu is darbo Vasario 7 pasiemes savo paskutini atlyginima, bonusus ir visa kita.
Kaip ir tariuosi su kita darboviete, taciau dar nera viskas aisku ir kol yra klaustuku, todel po pertraukos bandysiu tapti aktyvesnis cia.
Kadangi reikes gyventi, ir norisi kad sutaupytos pajamos nemazetu, zinau kad turiu ziniu sporte, bandysiu su jumis pasidalinti savo patarimais, dziugu butu jei kas paskaites analize karts nuo karto prisidetu ka pakomentaves, jei kur ka blogai susidomejau ar parasiau.. Nes suprantu cia visi kaip vienas kumstis.
O pats tai jo, iseisiu ir kazkaip galvoju reikia iki tol bandyt igaut kazkokia tai formele, pasidometi daugiau visko butent tenise tai ka gal didziausiame susidomejime megstu ziureti ir sekti.
Kas gausis matysim, zinau jog reikes gyvent, ir kaip minejau palaikyti uzdirbtus pinigus, tad reikia kad jie nemazetu, bandau susigalvoti cia sau kazkokiu tai ivairiu sistemu, kaip galeciau tai daryt, kolkas mintys sukasi apie statymus iki 100 euru.. Taciau gal ir tai kiek per daug.. Na jei sakykime, mano atlygis 1550e per menesi, tai reikstu man per 30 dienu i diena reiktu uzdirbti po 50 euru kazkur.. Na gerai, tiek nereikia, man asmeniskai pakaktu sakykime 600/800 eur menesiui, aisku suprantama kad ju buna visokiu, minusiuniu - pliusiniu ir ant savu, bet kazkaip bandyti reikia..
Tik dabar makaluojosi biski kaip pasirinkti tas statymo sumas, ir kuria taktika zaisti, ar sakykim atrinkineti viena ir labai stipru statyma per diena ir jei nieko nera tai nelysti, ar bandyti ziureti po 3 ir daugiau picku per diena i kuriuos bandyt veltis investuot..
Tai sakykim turiu laiko iki Vasario 7 kol nebeturesiu oficialaus income is darbo, reikia viska susiderinti ir t.t..
O statyti pradejau jau dabar, nu vat siandien padariau biskuti crazy dalyka paemes Man City pergale uz 500, bet bent baigesi laimingai.
Daugiau ziuresim, ar yra daugiau kas bando is to gyvent, ar kam pavyksta kazka gerai dasidurti prie savo algu?

Nedaryk to, ką sumanei. Tu esi visai nepasirengęs gyventi iš lažybų. Beveik neabejoju, jog ne už ilgo gailėsiesi savo neapgalvotų žingsnių. Todėl atsisakyk savojo sumanymo, kol dar ne vėlu. Nuoširdžiai.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
12
Kaunas rašė:

Nedaryk to, ką sumanei. Tu esi visai nepasirengęs gyventi iš lažybų. Beveik neabejoju, jog ne už ilgo gailėsiesi savo neapgalvotų žingsnių. Todėl atsisakyk savojo sumanymo, kol dar ne vėlu. Nuoširdžiai.

Pritariu, jokiu šansu, mastymas žmogaus kaip visiško naujoko.
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
5
hendrix rašė:

Pritariu, jokiu šansu, mastymas žmogaus kaip visiško naujoko.

Pritariu 100% tau.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 613 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
2
Jei jau taip sugalvojai daryti, tau reikejo isbandyti tai bent metus ar puse metu ir butum daug ka kitaip suprates ir sito klausimo (gal) net nebutu.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Nenoriu cia taves teisti, bet pradzioje rasai jog, "va statysiu iki 100e statymus, noreciau laimet po 50e nu gal ir maziau" po 3sakiniu rasai "kroviau uz city 500e" tai jei jau dabar po tiek metai nors "teoriskai negali" tai patikek manim, geriau nesivelk, o kas liecia patarima tai duosiu paprasta. Dirbk sena darba, isidek i lazynu kontora tarkim 1000e (jei yra galimybe), ir statyk po 3-4% MAX 5% ant ivykiu kuris tau atrodo jog gali laimet, ir paziurek lygiai po menesio koks pas tave bus balansas, tada gal suprasi kad cia ne "zasi smaugti" ir nera taip grazu kaip atrodo 😇
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
2
eukaliptas rašė:

Pries miega: Taigi, gavosi taip jog atsibodo dabartinis darbas ofise, iseinu is darbo Vasario 7 pasiemes savo paskutini atlyginima, bonusus ir visa kita.
Kaip ir tariuosi su kita darboviete, taciau dar nera viskas aisku ir kol yra klaustuku, todel po pertraukos bandysiu tapti aktyvesnis cia.
Kadangi reikes gyventi, ir norisi kad sutaupytos pajamos nemazetu, zinau kad turiu ziniu sporte, bandysiu su jumis pasidalinti savo patarimais, dziugu butu jei kas paskaites analize karts nuo karto prisidetu ka pakomentaves, jei kur ka blogai susidomejau ar parasiau.. Nes suprantu cia visi kaip vienas kumstis.
O pats tai jo, iseisiu ir kazkaip galvoju reikia iki tol bandyt igaut kazkokia tai formele, pasidometi daugiau visko butent tenise tai ka gal didziausiame susidomejime megstu ziureti ir sekti.
Kas gausis matysim, zinau jog reikes gyvent, ir kaip minejau palaikyti uzdirbtus pinigus, tad reikia kad jie nemazetu, bandau susigalvoti cia sau kazkokiu tai ivairiu sistemu, kaip galeciau tai daryt, kolkas mintys sukasi apie statymus iki 100 euru.. Taciau gal ir tai kiek per daug.. Na jei sakykime, mano atlygis 1550e per menesi, tai reikstu man per 30 dienu i diena reiktu uzdirbti po 50 euru kazkur.. Na gerai, tiek nereikia, man asmeniskai pakaktu sakykime 600/800 eur menesiui, aisku suprantama kad ju buna visokiu, minusiuniu - pliusiniu ir ant savu, bet kazkaip bandyti reikia..
Tik dabar makaluojosi biski kaip pasirinkti tas statymo sumas, ir kuria taktika zaisti, ar sakykim atrinkineti viena ir labai stipru statyma per diena ir jei nieko nera tai nelysti, ar bandyti ziureti po 3 ir daugiau picku per diena i kuriuos bandyt veltis investuot..
Tai sakykim turiu laiko iki Vasario 7 kol nebeturesiu oficialaus income is darbo, reikia viska susiderinti ir t.t..
O statyti pradejau jau dabar, nu vat siandien padariau biskuti crazy dalyka paemes Man City pergale uz 500, bet bent baigesi laimingai.
Daugiau ziuresim, ar yra daugiau kas bando is to gyvent, ar kam pavyksta kazka gerai dasidurti prie savo algu?

Visi tave taip neigiamai nuteike. Nenusimink viska galima pasiekti. Man buvo panasiai, is lazybu jau gyvenu metus laiko. Bet savo galva stengiuosi mazai statyti. Susirask patikimus tipsterius, kad ir is sio puslapio tikrai yra neblogu ir dirbk su jais. Kad statyti savo galva as manau turi buti stiprus psihologiskai ir tureti gera ziniu bagaza.
Registravosi: 2020/01/04 Žinučių: 21 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
1
Nu aš galvoju kad bedirbant reikia bandyti pasižiūrėti kaip tau gaunasi kaip tvarkaisis su blogais periodais ir panašiai 😁 ir tas tavo crazy 500 už man city pergalę su 1,4 kofu~ be jokios vertes sako kad greičiausiai prarasi paskutinius pinigėlius.
Registravosi: 2019/07/17 Žinučių: 64 Tel.: LT
Cituoti
0
As Mynde rašė:

Nu aš galvoju kad bedirbant reikia bandyti pasižiūrėti kaip tau gaunasi kaip tvarkaisis su blogais periodais ir panašiai 😁 ir tas tavo crazy 500 už man city pergalę su 1,4 kofu~ be jokios vertes sako kad greičiausiai prarasi paskutinius pinigėlius.

Laukiau kazkokio panasaus komentaro. 😁 O tu zinai kiek yra mano paskutiniai pinigeliai ar kaip cia suprasti minti?
Tai jei cia domiuosi, rasau kitoje temoje apie busta jog planavau isigyti ir visa kita, tai gal 1000 ar 2000 nera paskutiniai pinigeliai.. Aplamai koks durnas turi but kad bandyti sita ka ivardijau daryti is paskutiniu pinigeliu.. Nu nepyk, bet logikos cia buvo tavo sakynije tik tai jog as padariau durna sprendima su Man city... Zinojau kad to daryt negalima.. Bet kaip ten sakoma nugaletojai neteisiami ir sioje vietoje?
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
1
Paskutiniai pinigėliai - pinigai skirti lažybos 😁 pastatai kartą 500 bus ir kitas kartas iš savo patirties sakau 😁 o ar nebūtų paskui bandymas atsilosti kraunant 1000? Kažkada užmatęs buvau statistika 2% uzsiemanciu lazybomis tik eina į + tad jei pradesi sėkmės papulti į tuos 2% . Ir atsiprašau jeigu su savo ankstesnių komentarų priverčiau pasijausti vargšų ar panašiai.
Registravosi: 2019/07/17 Žinučių: 64 Tel.: LT
Cituoti
7
Sveiki,

Esu motyvuotas papildomai užsidirbti, tad galiu padėti rinkti informaciją, statistiką apie žaidėjus, komandas.

Turiu dideles teniso ir krepšinio patirtis, todėl puikiai jaučiuosi šiose sferose ir daug ką išmanau, bei turiu pažincių tam tikrose šių sporto šakų sluoksniuose, ypač Lietuvos krepšinyje. Jeigu ką nors domintų bendradarbiavimas - esu atviras diskusijai ir pasiūlymams.
Registravosi: 2016/12/01 Žinučių: 53 Tel.: LT
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Laukiau kazkokio panasaus komentaro. 😁 O tu zinai kiek yra mano paskutiniai pinigeliai ar kaip cia suprasti minti?
Tai jei cia domiuosi, rasau kitoje temoje apie busta jog planavau isigyti ir visa kita, tai gal 1000 ar 2000 nera paskutiniai pinigeliai.. Aplamai koks durnas turi but kad bandyti sita ka ivardijau daryti is paskutiniu pinigeliu.. Nu nepyk, bet logikos cia buvo tavo sakynije tik tai jog as padariau durna sprendima su Man city... Zinojau kad to daryt negalima.. Bet kaip ten sakoma nugaletojai neteisiami ir sioje vietoje?

Pagal mastymo depazona, tau toli iki gyventi is lazybu, matematkos akivaizdziai nemoki, neturi kolkas savybiu but sekmingu loseju, akivaizdziai matosi is rasysenos, kita dalis kodel lazybos? siaip idomu))



TO: Mantas Baronas, pirkti statymai niekada negali vadintis gyventi is lazybu, nes ka tu padarai pastatai ir toliau 0 mastymo tavo ?
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
2
youtube.com/watch?v=ziupV76hkhc vakarui, kas rusu suprantat vertos dvi valandos)
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
Ner kur isversto arba su titrais ?
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
footballfan rašė:

Ner kur isversto arba su titrais ?

Apačioje video nustatymuose, auto translate ir lietuva ir parodys tau titrus
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Apačioje video nustatymuose, auto translate ir lietuva ir parodys tau titrus

Galima gal screenshotą numest kaip, nes aš tai nerandu
Registravosi: 2019/07/24 Žinučių: 66 Tel.: LT
Cituoti
0