Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Kaunas rašė:

Kad situacija taptų aiškesnė, tavo pateiktą klausimą galima perfrazuoti šitaip:

"Sveiki. Combo statyme su 100 EUR laimėjau 2058, 10 EUR. Dabar noriu visą laimėjimą pastatyti už tai, kad Senegalo rinktinė laimės Afrikos tautų taurę. Koeficientas - 2,56, galimas laimėjimas - 5273,86 EUR. Senegalui liko sužaisti bei laimėti pusfinalį ir finalą.
Patarkite, ar statyti?
O gal man visą turimą laimėjimą (2058,10 EUR) pastatyti už tai, kad Senegalas pateks į finalą, nugalėjęs pusfinalyje Tunisą? Koeficientas už tokį įvykį būtų apie 1,6-1,7 ir savo laimėjimą nuo 2058, 10 EUR galėčiau pakelti iki kokių 3300-3500 EUR. Bet galiu ir viską prarasti.
Kaip man elgtis?"


Manau, jog absoliuti dauguma patartų tau nestatyti savo laimėtos 2058,10 EUR sumos už paminėtus įvykius, nes tai būtų beveik kvailystė.

Mano akimis, pakeitus požiūrio kampą, situacija tampa visai nedviprasmiška ir sprendimą priimti yra kur kas lengviau. ; )

Dėl tų pinigų aš visai neklausiau. Turiu galimybę į balansą įdėti apie 1000€ papildomai, tai laukiau pasiūlymų su draudimo galimybėm, su sprendimais. Galbūt rizikuoti pusfinalį ir finale tada tą 1000€ padėti už kitą finalininką?
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai jei pinigai yra "dzin" ir nebus gaila jei nepasiseks, dek viska uz pergale ir tiek, kaip sakoma "va bank" arba bus arba nebus, o jei tie 2000e kazka tau reiskia, tuomet praleisk sitas varzybas 😁
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
4
Troubleshooter rašė:

Dėl tų pinigų aš visai neklausiau. Turiu galimybę į balansą įdėti apie 1000€ papildomai, tai laukiau pasiūlymų su draudimo galimybėm, su sprendimais. Galbūt rizikuoti pusfinalį ir finale tada tą 1000€ padėti už kitą finalininką?

Na, jeigu tu nė neketini atlikti Cash Out DABAR, tada tavo klausimas skamba taip:

"Sveiki. Combo statyme su 100 EUR laimėjau 2058, 10 EUR. Po to visą laimėjimą pastačiau už tai, kad Senegalo rinktinė iškovos Afrikos tautų taurę. Koeficientas - 2,562, galimas laimėjimas - 5273,86 EUR. Senegalui liko sužaisti bei laimėti pusfinalį ir finalą.
Noriu išgirsti jūsų pasiūlymus, kaip man apsidrausti, kad pastatytą 2058,10 EUR sumą padidinčiau SAUGIAI ?"


Mano galva, jeigu tu neatlieki Cash Out DABAR, pusfinalio metu neturėsi galimybės apsidrausti, nepatirdamas nuostolių - tiesiog rizikuosi arba drausdamasis liksi su mažesne suma, negu 2058,10 EUR.

Todėl, jeigu varianto Cash Out atlikti DABAR net nesvarstai, tada ir klausti nėra apie ką - paklausi po pusfinalio (žinoma, jeigu Senegalas pusfinalį laimės ir jeigu tavo klausimas tebebus aktualus). : )
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
3
Troubleshooter rašė:

Dėl tų pinigų aš visai neklausiau. Turiu galimybę į balansą įdėti apie 1000€ papildomai, tai laukiau pasiūlymų su draudimo galimybėm, su sprendimais. Galbūt rizikuoti pusfinalį ir finale tada tą 1000€ padėti už kitą finalininką?

Pateikiu savo nuomonę.

Jei leidi statymui praeiti pusfinalio etapą pagal dabartinius betfair exchange kofus:

Yra 62% kad Senegalas praeis Tunisą.

- Jei išeina Alžyras, tuomet kofas už Senegalo pergalę turėtų kristi iki ~1.8 (cash-out pakiltų iki ~3.1k)
- Jei išeina Nigerija, kofas bus ~1.54 (cash-out pakiltų iki ~3.6k).

Alžyro išėjimas turi 56% tikimybę, o Nigerijos- 44%

Taigi tu turi 35% tikimybę pasidindinti savo risk-free laimėjimą 54% ir 27% pasididinti 80% ir 38% prarasti visą laimėjimą.

Tiesiog ant greitųjų paskaičiavau su dabartiniais kofais, iki pusfinalio pradžios daug dalykų gali įvykt, ko pasekoje kofai ir tikimybės pasikeis. Gali šias tikimybes palyginti su savo nuomone, gal tada bus lengviau nuspręsti ar laukti ar ne.

O šiaip betfair exchange forumuose pilna panašių klausimų į tavąjį. Esmė, kad žmonės nesusiplanuoja iš anksto visų įmanomų senarijų, o po to nežino ką daryti:

(i) Jei tu statymas už Senegalo pergalę manei, kad kofas 5 turi vertę ir jei tu vis dar manai, kad Senegalas turi didesnius šansus laimėti, nei dabar siūlomas kofas laimėti, tuomet tikrai jokio cash-out nereikia daryti. Ilgalaikėje perspektyvoje, tokie cash-out atneš tau minusą.

(ii) atlikdamas pirmą statymą, tu manei, kad Senegalas turi gerus šansus laimėti, bet dabar matydamas jų žaidimą manai, kad jiems tiesiog pasisekė (tarkime 1-0 praėjo pro Benininą). Manai, kad Senegalo šansai laimėti dabar yra pervertinami, tuomet cash-out turi vertės tavo akimis.

(iii) Statydamas manei, kad Senegalas turi gerus šansus nusigauti iki pusfinalio, plius jo forma čempionato metu bus geresnė nei bukai numanė prieš prasidedant čempionatui, tuomet cash-out yra labai racionalus sprendimas- Senegalas nuėjo iki ten kur planavai ir dabar susirenki pelną.

Tu negali nuspėti visų dalykų, kurie įgali įvykti tokių čempionatų metu pvz. Vokietijos neišėjimas iš grupės. Retai statau ilgalaikėje pasiūloje. Pateiksiu savo pvz., praeitam pasaulio čempionate vienoj šūdkontorėje buvau pagriebęs "Brazilija laimės čempionatą" su kofu 6. Mano planas buvo išlaukti, kol Brazilija nueis iki ketvirtfinalio. Grupės etape Brazilija strigo, atsimenu, kad kofas betfair buvo pakilęs virš 6 (aš buvau suplanavęs eiti iki ketvirtfinalio, tad dėl to nesukau galvos). Visgi nutiko kosminis dalykas, aštunfinalyje Belgai atsilikinėjo prieš Japoniją 0-2, kai pačiau koks Betfair lay kofas be jokių ilgų mąstymų pasidariau cash-out dar nesibaigus varžyboms.

Čia tavo pinigai, daryk kaip nori. Tikiuosi sprendimą priimsi vadovaudamasis pagal logiką "mano sprendimas turi vertės", o ne pagal "noriu laimėti daug" ar "bijau pralaimėti". Sėkmės!
Registravosi: 2016/03/02 Žinučių: 114
Cituoti
7
Sveiki. Ieškau teniso partnerio, pasportuot kelis kart per savaite tarkim jei matome kad sueinam.
Ar butu norinciu? 😉
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Shig rašė:

Sveiki. Ieškau teniso partnerio, pasportuot kelis kart per savaite tarkim jei matome kad sueinam.
Ar butu norinciu? 😉

Siaip miesta dar reikejo parasyt.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 591 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
palaima rašė:

Siaip miesta dar reikejo parasyt.

Vilnius
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
1
Nežinojau kurioje temoje tikslingiausia būtų apie tai rašyti, tačiau rašau čia - norint gauti vartojimo paskolą(nedidelę, iki 1000eu) ar bankai, ar skolininosi platformos atsižvelgia į tai, jog pusės metų bėgyje buvo pervesta pinigų į lošimų sąskaitą? Ir ar tai gali turėti didelės įtakos skolinimuisi?

Taip pat, dėl bankų nenorėjimo skolinti rizikos, gal užklausiu ir čia - reiktų paskolos iki 1000eu, mažiau nei 12mėn. laikotarpiui, galėčiau laiduot viskuom, kuom įmanoma, esu dirbantis ir pan., tiesiog tokia situacija susiklostė, kad reik atsistoti ant kojų šiuo metu(ne, ne dėl statymų). Ir dėl palūkanų būtų galima sutarti, esu linkęs eiti į dialogą visais atvejais. Jeigu ką nors domintų, parašykite, galima ir susitikti pakalbėti
Registravosi: 2016/12/01 Žinučių: 53 Tel.: LT
Cituoti
1
statom100 rašė:

Nežinojau kurioje temoje tikslingiausia būtų apie tai rašyti, tačiau rašau čia - norint gauti vartojimo paskolą(nedidelę, iki 1000eu) ar bankai, ar skolininosi platformos atsižvelgia į tai, jog pusės metų bėgyje buvo pervesta pinigų į lošimų sąskaitą? Ir ar tai gali turėti didelės įtakos skolinimuisi?

Taip pat, dėl bankų nenorėjimo skolinti rizikos, gal užklausiu ir čia - reiktų paskolos iki 1000eu, mažiau nei 12mėn. laikotarpiui, galėčiau laiduot viskuom, kuom įmanoma, esu dirbantis ir pan., tiesiog tokia situacija susiklostė, kad reik atsistoti ant kojų šiuo metu(ne, ne dėl statymų). Ir dėl palūkanų būtų galima sutarti, esu linkęs eiti į dialogą visais atvejais. Jeigu ką nors domintų, parašykite, galima ir susitikti pakalbėti

Žiūrint kokios palūkanos tau yra priimtinos. Kreditus siūlančios bendrovės tau, kaip dirbančiam klientui, suteiks paskolą mielu noru, nesidomėdamos, pervesdavai pinigus į lažybų kontoras ar ne.

Bankai gali būti priekabesni.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Ryt startuoja merginų U19 Pasaulio čempionatas. Draugiškos, kurias pavyko surinkt- part.lt/img/6c021449a583...811def78e8ea12efe636.png
Šįkart labai mažai. Mozambikas, Malis ir P.Korėja 0 rezultatų. Kitose rinktinėse, taip pat, ne pyragai.
Protingesni jau turbūt jau žino, kad Vengrija tiek į U18 Europos čempionatą, tiek į U19 Pasaulio čempionatą veža tą pačią sudėtį, tad kažkokių atskirų draugiškų kaip U19 rinktinė neturėjo, todėl sukėliau rezultatus iš U18 draugiškų ir Europos čempionato.
Atmetus Vengriją lieka 31 rungtynės ir 18 boxscore. Už tiek net pilnos kainos neprašau. Užteks ir poros eurų 😁
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
1
Troubleshooter rašė:

Ką manot? Gal geriau cashoutint ir viskas, nes su ta Afrika manau visko gali būt? part.lt/img/0e5c951e4338...833c33061613bc6c7287.png

Na tai koki sprendima priemei? 😉
Registravosi: 2016/12/30 Žinučių: 15
Cituoti
6
Kokių gerų tipsterių patartumėt? Gali būti mokami. NBA, europietiškos krepšinio lygos, futbolo. Noriu kelis skirtingus susipirkt gerus.
Registravosi: 2018/07/13 Žinučių: 39 Padėkų: 2
Cituoti
1
NZT rašė:

Kokių gerų tipsterių patartumėt? Gali būti mokami. NBA, europietiškos krepšinio lygos, futbolo. Noriu kelis skirtingus susipirkt gerus.

Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
O jeigu kažką iš užsienio? Ar čia galima šiame forume tik apie vietinius tipsterius kalbėti?
Registravosi: 2018/07/13 Žinučių: 39 Padėkų: 2
Cituoti
0
NZT rašė:

O jeigu kažką iš užsienio? Ar čia galima šiame forume tik apie vietinius tipsterius kalbėti?

Matai užsienis yra viena, o ten ir kitos apyvartos, ty jei tu jį perki, o jį perka dar šimtai ar tūkstančiai, tai tu gausi žiauriai mažus koeficientus, o čia pirkimai apsiriboja dviženkliu skaičiumi ir kartu lietuviškų bendrovių netikslumų ieškoma, ko užsieniečiai tikrai tau nepasiūlys. Aš dėl šios logikos, todėl jau daug metų turime ir nemokamų daug tipsterių, kurie randa gerus pasiūlymus.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
unik rašė:

Matai užsienis yra viena, o ten ir kitos apyvartos, ty jei tu jį perki, o jį perka dar šimtai ar tūkstančiai, tai tu gausi žiauriai mažus koeficientus, o čia pirkimai apsiriboja dviženkliu skaičiumi ir kartu lietuviškų bendrovių netikslumų ieškoma, ko užsieniečiai tikrai tau nepasiūlys. Aš dėl šios logikos, todėl jau daug metų turime ir nemokamų daug tipsterių, kurie randa gerus pasiūlymus.

Pradžiai kaip sakai gerai ir su šiais lietuviškose gal... Nes kiek matau dabar visokių forumo temų ir t.t. tai lietuviškos greitai irgi užlimituos jei padėsiu daugiau liminčių statymų su forumo tipsterių pagalba. Tada belieka užsienis.
Registravosi: 2018/07/13 Žinučių: 39 Padėkų: 2
Cituoti
0
Renku U18 daugiškas ir radau va tokį boxsore- kfsm.mk/uploads/43120920190715.jpg nors turėjo būti čia- fibalivestats.com/u/MSL/1295630/ tai fibalivestats buvo užlūžęs ar čiuvas, kuris moka naudotis fibalivestats susirgo? Hmmm... 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Ar cia tik pas mane durniuoja flashscore.com jau kokie pora menesiu . Atsidarau leidziu i apacia pradeda zvaigzdes metyti, fonas tamseja , neina normaliai rezultatu paziureti. Svarbiausia , tai vyksta tik ant flashscore
Registravosi: 2017/11/14 Žinučių: 390 Padėkų: 121 Tel.: GB
Cituoti
0
Nikolciukas rašė:

Sveiki. Ar cia tik pas mane durniuoja flashscore.com jau kokie pora menesiu . Atsidarau leidziu i apacia pradeda zvaigzdes metyti, fonas tamseja , neina normaliai rezultatu paziureti. Svarbiausia , tai vyksta tik ant flashscore

Man normaliai veikia.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ar galit kas paaiškinti buitiskai kaip tie statymai kai statai už pranašumą. Tarkim losia rytai- vakarai, ir yra statymas už pranašuma - 27,5 už rytus, o kita kortele +27, 5 už vakarus. Ir manau kad rytai laimės prieš vakarus ne daugiau 27 taškais, kokį statymą reikia pasirinkti? Turbūt neaiškiai aš čia surašiau, gal kas patartu ar savo paaiškinimą galėtų paprastesni parašyti, aciu😉
Registravosi: 2019/07/23 Žinučių: 16
Cituoti
0