Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Prezidento rinkimai (2019)

Atsakyti
Sekti temą
BasketballPRO rašė: Nebandysiu to padaryti plačiai, nes spaudoje ir protingose TV laidose tai buvo padaryta galybę kartų. Jeigu savaime ir NET su protingų žurnalistų/apžvalgininkų pagalba nepastebi to kracho, tai mano argumentai Tau tikrai nepadės to padaryti. 😁 O trumpai skambėtų taip: tokia prezidentinė spaudos kontrolė, jėgos struktūrų naudojimas, stipriojo verslo propagavimas ir visiškas neįgalumas užsienio politikoje man primena tą baisų vilką, kuris gyvena šalia mūsų. Deja, mes patys geriausiu atveju esam kiškis su patirtimi. 😁 Beje, klausimas ir iš mano pusės: Dalia taip "nuostabiai" bendrauja angliškai ir ją taip visi "pripažįsta", jog sunkiai pamenu rimtus diplomatinius kitų šalių vadovų vizitus į mūsų šalį - gal priminsit? 😁
Gal žiūrima skirtingas laidas ir skaitom skirtingus politoligus? Janutienė, laisvas laikraštis, būkime vieningi ir kiti nėra žiniasklaida.
Tai pradėkime papunkčiui. Kokia Grybauskaitės spaudos kontrolė? Lrytas pastoviai varo ant Grybauskaitės. Arba čia turi omeny skaliką Dapkų? Kai Grybauskaitė pamatė, kad MG Baltic per jų valdomą LNK bando daryti įtaką generalinio prokuroro rinkimams, nes Mockus norėjo pastatyti savo kandidatą ir Grybauskaitė juos perspėjo nesikišti?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
1
Zhemaitis rašė: Gal žiūrima skirtingas laidas ir skaitom skirtingus politoligus? Janutienė, laisvas laikraštis, būkime vieningi ir kiti nėra žiniasklaida.
Tai pradėkime papunkčiui. Kokia Grybauskaitės spaudos kontrolė? Lrytas pastoviai varo ant Grybauskaitės. Arba čia turi omeny skaliką Dapkų? Kai Grybauskaitė pamatė, kad MG Baltic per jų valdomą LNK bando daryti įtaką generalinio prokuroro rinkimams, nes Mockus norėjo pastatyti savo kandidatą ir Grybauskaitė juos perspėjo nesikišti?
Žmogau, aš juk parašiau, jog šia tema NEdiskutuosiu plačiai ir parašiau, KODĖL to nedarysiu. 😁 Tai, ką aš parašiau, yra pernelyg akivaizdu ir daugumai, suvokiančių politiką ir turinčių aukštesnį IQ, visiškai aišku. Ta pati situacija, jeigu Tu pasakytum "Vamos!! yra geras tipsteris", o aš bandyčiau klausti, kodėl😟 Juk dauguma supranta, kad jis geras. 😄 Galiausiai, bandydamas klausti pats, bent jau sugebėk atsakyti į mano klausimą apie Dalios diplomatijos pasiekimus.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
4
BasketballPRO rašė: Žmogau, aš juk parašiau, jog šia tema NEdiskutuosiu plačiai ir parašiau, KODĖL to nedarysiu. 😁 Tai, ką aš parašiau, yra pernelyg akivaizdu ir daugumai, suvokiančių politiką ir turinčių aukštesnį IQ, visiškai aišku. Ta pati situacija, jeigu Tu pasakytum "Vamos!! yra geras tipsteris", o aš bandyčiau klausti, kodėl😟 Juk dauguma supranta, kad jis geras. 😄 Galiausiai, bandydamas klausti pats, bent jau sugebėk atsakyti į mano klausimą apie Dalios diplomatijos pasiekimus.
Tai aš pradedu iš eilės, nes tu, kaip trolis ar politinis analfabetas viską, kas susiję ir nesusiję sumali į vieną. Kai turėsiu laiko, tai atsakysiu apie Grybauskaitės siplomatiją
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
2
Ar kandidatams į Prezidento postą reikėtų atlikti IQ testą? 😄
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3
Zhemaitis rašė: Tai realiai turime tik 3 kandidatus.
Esu ne tiek kiek už Šimonytę, bet prieš Skvernelį. Jam laimėjus, o jei pateks į antrą turą, tai jo šansai tikrai realūs, nes matėme iš seimo rinkimuose vienmandačių antro turo, kai buvo balsuojama prieš, o ne už, todėl į seimą pateko ir mezgėja, ir bušido kovotojas, ir studentė Miliūtė, ir kiti žmonės be politinio raštingumo.
Laimėjus Skverneliui visą valdžia patekų į Karbauskis rankas ir tai būtų labai blogai, nes seime opozicija labai silpnai, tik Grybauskaitė dar gali atsilaikyti prieš Naisių karaliuko ambicijas
O Skvernelis būtų Karbauskis pastumdėlis, jau vien tik tai, kad Karbauskis jam nelegaliai mokėjo pinigus prieš seimo rinkimus, kad prisiviliotų jį tapti valstiečių partijos veidu.
Prezidento pagrindinė pareiga - užsienio politiką, tai Skvernelis čia būtų blogesnis variantas net už Juozaitį
Patikslinsiu, Miliūtė pateko pagal saraša. Buvo 141-a, bet zmones išreitingavo.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
gintazas rašė: Patikslinsiu, Miliūtė pateko pagal saraša. Buvo 141-a, bet zmones išreitingavo.
Nes atsilikėliai manė, kad čia yra žurnalistė Rita Miliūtė. Tai parodo, kokie analfabetai balsuoja, mato kas parašyta, o reikšmės nesupranta.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
1
Nu ziuriu as i topsport pasiula ir labai gundo statymas Skvernelis pateks i antra tura @2.4. Kazkaip galvoju kad skvernelio elektoratas labai skiriasi nuo Simonytes ir Nausedos, del to final 2 bus skvernas ir simonyte arba nauseda. Kas kokiu minciu turi? Beje Nauseda per didelis favoritas mano nuomone.
Registravosi: 2010/03/11 Žinučių: 78 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
ipmy5 rašė: Nu ziuriu as i topsport pasiula ir labai gundo statymas Skvernelis pateks i antra tura @2.4. Kazkaip galvoju kad skvernelio elektoratas labai skiriasi nuo Simonytes ir Nausedos, del to final 2 bus skvernas ir simonyte arba nauseda. Kas kokiu minciu turi? Beje Nauseda per didelis favoritas mano nuomone.
Manau labai realus varinatas, nes visa provincija balsuos už Skvernelį o didžiųjų miestų elektoratas pasidalins už Nausėdą bei Šimonytę. Ir jeigu būtų statymas, kad Nausėda netaps prezidentu - rinkčiausi jį
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Tai geriau tada imti simonyte kad nepateks į 2 turą 2.55 mano galva Nausėda ir skvernelis kovos 2 ture
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
4
Nausėda ir Šimonytė turi savo elektoratą, o nuo Skernelio balsus atima Juozaitis, Puidokas ir kiti. Tai Nausėda 100% pateks, o Šimonytė 60/40 prieš Skvernelį. Patekus Skverneliu į antrą turą, tada Skvernelis susirinks visų kitų balsus ir laimės rinkimus. Todėl visus raginu balsuoti už Šimonyte pirmame ture, jei nenorite Skvernelis matyti prezidentu
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
4
Zhemaitis rašė: Nausėda ir Šimonytė turi savo elektoratą, o nuo Skernelio balsus atima Juozaitis, Puidokas ir kiti. Tai Nausėda 100% pateks, o Šimonytė 60/40 prieš Skvernelį. Patekus Skverneliu į antrą turą, tada Skvernelis susirinks visų kitų balsus ir laimės rinkimus. Todėl visus raginu balsuoti už Šimonyte pirmame ture, jei nenorite Skvernelis matyti prezidentu
Neprikarksėk! : ) Neduok Dieve tokią gėdą skverną prezidentu....
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
4
tomas7926 rašė: Neprikarksėk! : ) Neduok Dieve tokią gėdą skverną prezidentu....
Todėl ir sakau visiems, kurie palaiko Nausėdą, kad balsuokit už Šimonytę pirmam ture, kad ji išeitų į antrą, o antram kaip jau norit. Nes realiai, Skverneliu išėjus į antrą, tai jis gautų tikrai virš 50% balsų. Sakykit ką norit apie Nausėdą ir Šimonytę, bet jie bent jau nedarytų gėdos tapę prezidentais. Net Juozaitis būtų geriau nei Skvernelis, bet jam nėra šansų patekti į antrą turą.
Kas dar nesate pasirašę už visokius Būtes, Mazuronis ir kitus, padėkite el. parašus, nes jie atims balsus iš Skverneliu, nes už jį balsuos pikti kaimai, o dalis protesto balsų nueina randomams
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Šiuo metu vyksta prezidentiniai debatai, galbūt kai kam aktualu labiau gilindamiesi už ką statyti ar balsuoti.

Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 158 Tel.: LT
Cituoti
4
Nedzinskas
Registravosi: 2018/12/26 Žinučių: 36
Cituoti
0
Cirkas kaip niekad šiuose rinkimuose... pradžioje grasina, kad jei laimės vienas kandidatas, atims iš Kauno merą, po to tiesiogiai grasina visai lietuvai iš seimo išeit jei neišrinks, po to tariasi, kad kiti kandidatai net nedalyvautų, tada Puteikis sako savo paramą atiduot galvotu kitam kandidatui (kaip tada pasitikėt tokiu kandidatu, kuris norėdamas pakeist kažką tiesiog atsisako už kažkokią asmeninę gerovę) ir t.t.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Ką manot dėl statymų? Yra kokių gerų?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė: Ką manot dėl statymų? Yra kokių gerų?
Reiktų padaryt apklausa ir ją per fb paleist ir pažiūrėt kiek už ką balsuos😟?
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
counteris69 rašė: Reiktų padaryt apklausa ir ją per fb paleist ir pažiūrėt kiek už ką balsuos😟?
Yra tų apklausų milijonas, kiekviename puslapyje skirtingai, nes skirtingas target audience
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Nu cirkai toj Lietuvoje... apgaudinėti žmones, kad einu į prezidentus, bet realiai švaistau pinigus ir visų pasitikėjimą ir vistiek nedalyvausiu toliau... Ryškiai gavo geros pozicijos pasiūlymą iš karbauskio.


„Balsavau ne už save, balsavau už kitą kandidatą ir raginu visus Lietuvos piliečius pasielgti lygiai taip pat“, – kalbėjo N. Puteikis. Jis teigė, kad jo vertybėms artimiausi du kandidatai: Arvydas Juozaitis ir Saulius Skvernelis.

Skaitykite daugiau: delfi.lt/news/daily/lith...a-balsuoti.d?id=81129217
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
unik rašė: Nu cirkai toj Lietuvoje... apgaudinėti žmones, kad einu į prezidentus, bet realiai švaistau pinigus ir visų pasitikėjimą ir vistiek nedalyvausiu toliau... Ryškiai gavo geros pozicijos pasiūlymą iš karbauskio.


„Balsavau ne už save, balsavau už kitą kandidatą ir raginu visus Lietuvos piliečius pasielgti lygiai taip pat“, – kalbėjo N. Puteikis. Jis teigė, kad jo vertybėms artimiausi du kandidatai: Arvydas Juozaitis ir Saulius Skvernelis.

Skaitykite daugiau: delfi.lt/news/daily/lith...a-balsuoti.d?id=81129217
Už tokius bajerius reiktų liept tokiam kandidatui už savo pinigus susimokėt už rinkiminę kompaniją, kad nebešvaistyt visų gyventojų pinigų.
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0

Naujausi įrašai