Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Prezidento rinkimai (2019)

Atsakyti
Sekti temą
Prie to paties. Pažiūrėkite debatus, pamatysite, kurie sugeba adekvačiai bendrauti ir atsakinėti į klausimus, o kaip visokie Puteikis net nesupranta klausimo
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
kirpejas rašė: Okay, tai humoro jausmas, apsiskaitymas (cia jau labai subjektyvu ir net nezinau kaip vertinti toki teigini) ir uzsienio kalbos mokejimas yra pagrindiniai kriterijai prezidentui. Ai, ir dar labai svarbu uz ka balsuoja "turtingi" miestu gyventojai, todel ir man reikia rinktis si kandidata 😄
Vienintelis subjektyvus dalykas tai yra sitas tavo apibendrinimas. Kazka bandai skaityti tarp eiluciu, bet deja ten nieko nera. Skaityk atsimerkes.
Registravosi: 2018/09/20 Žinučių: 266 Padėkų: 70 Tel.: LT
Cituoti
1
Zhemaitis, gal jau uzteks tos propagandos ir agitacijos? Kiek kartu kartosi ta payi per ta payi? Pasakei savo nuomone, bet nebruk jos kitiems.
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
6
Chester.B rašė: Zhemaitis, gal jau uzteks tos propagandos ir agitacijos? Kiek kartu kartosi ta payi per ta payi? Pasakei savo nuomone, bet nebruk jos kitiems.
Manęs paklausė, o aš atsakau. Dar kartą paklausti, dar kartą atsakysiu. Nesuprantu žmonių, kurie neturi ką pasakyti, bet vistiek lenda į eterį
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Zhemaitis rašė: Manęs paklausė, o aš atsakau. Dar kartą paklausti, dar kartą atsakysiu. Nesuprantu žmonių, kurie neturi ką pasakyti, bet vistiek lenda į eterį
Geriau protingai patyleti nei sneketi beleka.
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
1
Chester.B rašė: Geriau protingai patyleti nei sneketi beleka.
Visiškai pritariu tau. Tik nesuprantu, žinai šitą patarlę, bet jau antrą žinutę parašai ne į temą ir be tikslo. Tema apie kandidatus, o ne apie mane.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Zhemaitis rašė: Visiškai pritariu tau. Tik nesuprantu, žinai šitą patarlę, bet jau antrą žinutę parašai ne į temą ir be tikslo. Tema apie kandidatus, o ne apie mane.
Nezinau kaip tau dar aiskiau parasyti kad neterstum temos su savo pasikartojanciais ir nieko nauja nepasakanciais komentarais. Leisk diskusijai vykti rimtai ir protingai, o ne kaip uzsispyres ozys kartok ta pati. Manau kad tavo nuomone ir pasirinkima visi jau suprato.
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
2
Chester.B rašė: Nezinau kaip tau dar aiskiau parasyti kad neterstum temos su savo pasikartojanciais ir nieko nauja nepasakanciais komentarais. Leisk diskusijai vykti rimtai ir protingai, o ne kaip uzsispyres ozys kartok ta pati. Manau kad tavo nuomone ir pasirinkima visi jau suprato.
As nesuprantu kas tau nepatiko Zemaicio komentaruose? Vienintelis jis ir rimve savo nuomone grindzia argumentais. Ar cia skirmantas raso? 😄
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
Nieko nuostabaus kad tu nesupratai 😉
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
3
Perskaičiau viską ir pagalvojau, kaip siaurai reikia viską matyti politikoje, jog sugebėti teigti, kad Dalia yra pavyzdys ir "kažkas yra geras, nes stovi arčiausiai jos". Pirmoji jos kadencija gali būti vadinama, kaip patenkinama, tačiau antroji yra visiškas krachas. Ingrida dabar yra nuostabi kandidatė, bet tikrai daug rinkėjų nebalsuos už ją vien dėl baimės, jog ilgainiui ji taps panaši į Dalią. Senmergės turi tokius įpročius, kurie labai netinka prezidentui, ir mes tai puikiai matome pastaruosius ketverius metus.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
12
Dar papildyčiau, jog jeigu dabartinis prezidentas būtų vyras, tai aš statyčiau už Ingridą ir su 1.30 koeficientu. 😁 Dabar praktiškai nematau jokių patikimų argumentų, dėl bet kurio iš trijų favoritų pergalės, - mano nuomone, visų šansai yra absoliučiai lygūs.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
0
BasketballPRO rašė: Perskaičiau viską ir pagalvojau, kaip siaurai reikia viską matyti politikoje, jog sugebėti teigti, kad Dalia yra pavyzdys ir "kažkas yra geras, nes stovi arčiausiai jos". Pirmoji jos kadencija gali būti vadinama, kaip patenkinama, tačiau antroji yra visiškas krachas. Ingrida dabar yra nuostabi kandidatė, bet tikrai daug rinkėjų nebalsuos už ją vien dėl baimės, jog ilgainiui ji taps panaši į Dalią. Senmergės turi tokius įpročius, kurie labai netinka prezidentui, ir mes tai puikiai matome pastaruosius ketverius metus.
Pagrįsk teiginiais, kodėl Grybauskaitės antra kadencija buvo krachas?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Chester.B rašė: Nieko nuostabaus kad tu nesupratai 😉
Rimtas comeback'as. Zmogus nezino, kad pries zodi "kad" yra dedamas kablelis, bet netiesiogiai (arba tiesiogiai) kitus vadina kvailiai. Mazdaug, cia nieko nuostabaus, kad tu, Vamosai, nesupratai. Jei as, pagal tave, esu kvailas, tai man butu idomu suzinoti, kas, pagal tave, yra protingas. Ir tada butu idomu suzinoti ka manai apie save.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
3
Vamos!! rašė: Rimtas comeback'as. Zmogus nezino, kad pries zodi "kad" yra dedamas kablelis, bet netiesiogiai (arba tiesiogiai) kitus vadina kvailiai. Mazdaug, cia nieko nuostabaus, kad tu, Vamosai, nesupratai. Jei as, pagal tave, esu kvailas, tai man butu idomu suzinoti, kas, pagal tave, yra protingas. Ir tada butu idomu suzinoti ka manai apie save.
Bet rimtai, kodėl tokie veikėjai ateina, patriedžia be argumentų ir išeina? Nejaugi yra per durni tiesiog pasakyti, kad palaiko kitą kandidatą dėl 1.2.3. dalykų, arba kad kitas kandidatas dėl 1.2.3. priežasčių yra netinkamas? Bet ne, kaip DELFI komentaruose, ateina, be jokios argumentacijos pavadina visus debilais, kurie yra kitokios nuomonės ir nieko nepaaiškinę išeina
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
3
Vamos!! rašė: Rimtas comeback'as. Zmogus nezino, kad pries zodi "kad" yra dedamas kablelis, bet netiesiogiai (arba tiesiogiai) kitus vadina kvailiai. Mazdaug, cia nieko nuostabaus, kad tu, Vamosai, nesupratai. Jei as, pagal tave, esu kvailas, tai man butu idomu suzinoti, kas, pagal tave, yra protingas. Ir tada butu idomu suzinoti ka manai apie save.
Manau cia rimtesnis comeback'as su gramatikos pamokom 😄 Budamas puikus jos zinovas galetum ir lietuviskom raidem rasyti, nors jei as nezinau kur dedami kableliai, tai tikriausiai nezinai kokios tos lietuviskos raides 😉 Vadinau tave kvailu ar pats tokias isvadas pasidarei? O mano pasakymas "Nieko nuostabaus kad tu nesupratai" yra tiesiogiai susijes su zemaicio komentarais - n kartu ta pati per ta pati ir tau tada jie aiskus, tai suprantama kad nuo mano kazkokio vieno posto aisku ne visiems buna.
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
1
Chester.B rašė: Manau cia rimtesnis comeback'as su gramatikos pamokom 😄 Budamas puikus jos zinovas galetum ir lietuviskom raidem rasyti, nors jei as nezinau kur dedami kableliai, tai tikriausiai nezinai kokios tos lietuviskos raides 😉 Vadinau tave kvailu ar pats tokias isvadas pasidarei? O mano pasakymas "Nieko nuostabaus kad tu nesupratai" yra tiesiogiai susijes su zemaicio komentarais - n kartu ta pati per ta pati ir tau tada jie aiskus, tai suprantama kad nuo mano kazkokio vieno posto aisku ne visiems buna.
Apsivemiau perskaites. Paprasysim adminu, kad pratrintu nereikalingus komentarus.

Jei norit agituoti uz savo pasirinkima - niekas nedraudzia, tik savo nuomone PRIVALOTE pagristi, nes kitaip tai tik eiline (kaip musu komentatorius sako) propaganda.

P.s. Landsbergines beretes yra labai neskanu, silver. Is taves daugiau tikeciausi. Vytautas Landsbergis yra didis zmogus ir ji pravardziuoti gali nebent zmones, prijauciantys ssrs rezimui. Jis gali nepatikti, bet pagarba, uz nuopelnos Lietuvos nepriklausomybei, turi buti rodoma. Bent jau neprasivardziuojant.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
8
Ar tikrai dabartinis Landsbergis yra toks pats koks buvo sausio 13 aš labai abejoju,nors aišku tai tik mano nuomonė. Bet čia tikriausiai visai ne į temą ir nenorėčiau plėstis. Bet man niekada nepatiko ir nepatiks aklas šlovinimas ir dangstymasis praeities darbais. Daugiau nenoriu veltis į šią temą nes politika yra toks dalykas kad visada atsiras kitaip galvojančių ir suprantančių...
Registravosi: 2014/05/16 Žinučių: 196 Padėkų: 1
Cituoti
4
Zhemaitis rašė: Bet rimtai, kodėl tokie veikėjai ateina, patriedžia be argumentų ir išeina? Nejaugi yra per durni tiesiog pasakyti, kad palaiko kitą kandidatą dėl 1.2.3. dalykų, arba kad kitas kandidatas dėl 1.2.3. priežasčių yra netinkamas? Bet ne, kaip DELFI komentaruose, ateina, be jokios argumentacijos pavadina visus debilais, kurie yra kitokios nuomonės ir nieko nepaaiškinę išeina
Zemaiti, Ingrida yra mano antras pasirinkimas. Todel nemanau, kad tai yra labai radikaliai skirtinga nuomone. Man tik nepatinka, kad skaitai diskusija kuri ne gileja, o vyniojasi tas pats per ta pati. Beje, siulei (ne man) pasiziureti debatus. Tavo ziniai, as juose dalyvavau gyvai saleje, kazkada baigti mokslai taip pat turi stipriu sasaju su politika, o vieni is destytoju deja buvo Krupavicius ir vargselis Puidokas, kurie savo kompetencija tikrai nesuzavejo. Asmeniskai neisivaizduoju Ingridos nei salies saugumo nei uzsienio politikoje. Ji yra gera buhaltere ir gabrieliaus statytine, kas mano akyse yra didziausias minusas. Kol konservai nenuleis gabrieliaus arba jo nepatrauks - negaliu ju palaikyti.
Registravosi: 2018/10/13 Žinučių: 11 Padėkų: 1
Cituoti
5
Zhemaitis rašė: Pagrįsk teiginiais, kodėl Grybauskaitės antra kadencija buvo krachas?
Nebandysiu to padaryti plačiai, nes spaudoje ir protingose TV laidose tai buvo padaryta galybę kartų. Jeigu savaime ir NET su protingų žurnalistų/apžvalgininkų pagalba nepastebi to kracho, tai mano argumentai Tau tikrai nepadės to padaryti. 😁 O trumpai skambėtų taip: tokia prezidentinė spaudos kontrolė, jėgos struktūrų naudojimas, stipriojo verslo propagavimas ir visiškas neįgalumas užsienio politikoje man primena tą baisų vilką, kuris gyvena šalia mūsų. Deja, mes patys geriausiu atveju esam kiškis su patirtimi. 😁 Beje, klausimas ir iš mano pusės: Dalia taip "nuostabiai" bendrauja angliškai ir ją taip visi "pripažįsta", jog sunkiai pamenu rimtus diplomatinius kitų šalių vadovų vizitus į mūsų šalį - gal priminsit? 😁
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
8
Turbut tokie kandidatai kaip Simonynyte ar Nauseda ziures ka jiems diktuos Briuselis, kad jam itiktu, zmones karjeristai, manau darys karjera ES postuose, o ne bus nepriklausomi gindami Lietuvos interesus.
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 127 Padėkų: 107 Tel.: LT
Cituoti
3

Naujausi įrašai