Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Prezidento rinkimai (2019)

Atsakyti
Sekti temą
Uzteks jau bobom vadovaut, teks palaikyk nauseda 😉
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 589 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
4
palaima rašė: Uzteks jau bobom vadovaut, teks palaikyk nauseda 😉
Stiprus argumentas
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
10
Zhemaitis rašė: Jaunimui paagituoti šitas labai veikia. Pasakai, kad ji yra vienintelė iš buvusių 9 kandidatų ir įskaitant nausėda, kuri supranta, kad negalima jaunimo sodinti už kasiaką.
Dar vienas debatų žiūrovo klausimas: ar sutiktumėte legalizuoti marihuaną mainais į balsus rinkimuose? S. Skvernelis teigė, kad sutiktų legalizuoti marichuaną sveikatos tikslais. „To pakanka. Nemanau, kad gali būti geresni ar blogesni narkotikai“, – teigė S. Skvernelis. „Malonu konstatuoti, kad šiuo klausimu pozicijos su gerbiamu premjeru yra panašios“, – kalbėjo G. Nausėda ir teigė, kad nepritaria legalizavimui. Legalizavimui nepritaria ir I. Šimonytė, tačiau, jos nuomone, šiuo metu skiriamos baudos už mažo kiekio marihuanos laikymą, yra neteisingos. Ji teigė, kad palaikytų dekriminalizavimą.
Tiek, kad tai ne visai prezidento sprendimai.. Taip, prezidentas gali turėti tam įtakos vetuojant ar ne tokius įstatymus, tačiau tai seimo darbas priimt tokius įstatymus..
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
Tiesa, gal kas galit numest kokį linką kur būtų kandidatų rinkiminės programos surašytos?
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
BaikSpamint rašė: Tiek, kad tai ne visai prezidento sprendimai.. Taip, prezidentas gali turėti tam įtakos vetuojant ar ne tokius įstatymus, tačiau tai seimo darbas priimt tokius įstatymus..
Taip. Bet palaikymas irgi svarbu
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Petras yra 90 gimimo.
Petras gyvena nepasiturincioje seimoje.
Petras baigia mokykla su padekos diplomu savo miestelio mokykloje.
Petras studijuoja medicina Vilniuje ir jaucia pasaukima.
Petras susiranda draugu ir paruko zoles.
Petras karts nuo karto paruko zoles, bet mokymosi rezultatai neprasteja.
Petra pagauna pareigunai perduodant kaseka ir jo kiseneje randa pustusti maisely zoles.
Petras lankosi teismuose, jo mokymosi rezultatai prasteja.
Teismas nuteise Petra 4 metams kalejimo.
Petras praleidzia 4 metus kalejime, tampa priklausomas nuo narkotiku ir vilioja pinigus manipuliuodamas zmonemis laisveje.
Petras iseina is kalejimo
Petras gyvena gatveje ir yra pastovus taboro lankytojas.
Petras narkomanas ir visuomenes parazitas.
Petras mirsta nuo perdozavimo.
Registravosi: 2015/09/07 Žinučių: 77 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
743 rašė: Petras yra 90 gimimo.
Petras gyvena nepasiturincioje seimoje.
Petras baigia mokykla su padekos diplomu savo miestelio mokykloje.
Petras studijuoja medicina Vilniuje ir jaucia pasaukima.
Petras susiranda draugu ir paruko zoles.
Petras karts nuo karto paruko zoles, bet mokymosi rezultatai neprasteja.
Petra pagauna pareigunai perduodant kaseka ir jo kiseneje randa pustusti maisely zoles.
Petras lankosi teismuose, jo mokymosi rezultatai prasteja.
Teismas nuteise Petra 4 metams kalejimo.
Petras praleidzia 4 metus kalejime, tampa priklausomas nuo narkotiku ir vilioja pinigus manipuliuodamas zmonemis laisveje.
Petras iseina is kalejimo
Petras gyvena gatveje ir yra pastovus taboro lankytojas.
Petras narkomanas ir visuomenes parazitas.
Petras mirsta nuo perdozavimo.
Moralas: nevartokite narkotikų.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
4
Zhemaitis rašė: Todėl ir reikia stipriai suagituoti savo aplinką balsuoti už ją.
Šiandien buvau ligoninėj ir prie manęs buvo kokių 70 metų močiutė rusiakalbė. Jos nekalbinau, pati prisikniso, kad džiaugiasi, jog Skvernelis liko premjeru. Nes labai geras žmogus, pakėlė pensiją jai 5! Eurais. Iškart pasakė, kad Šimonytė blogas žmogus. Sakau, man atrodo atvirkščiai, nes gyvena komunalkėj su neįgalia mama, važinėja sena mašina, tai ji supranta paprastų žmonių bėdas. O ką tas bankininkas? Namas nelegaliai pastatytas. Bobutei prireikė 5 sekundžių, kad pasakytų, kad balsuos už Šimonytę ir kitus ragins. Dar išeinant mane palaimino 😄
Man nesvarbu kur busimas prezidentas gyvena, nors ir suns budoj, Simonyte yra konservatoriu marionete. O su zmogum, kuriam visi Lietuvos bankuose dirbantys zmones yra kazkoks blogis, tai nera isvis ka diskutuoti.

P.S. Wikipedia raso, kad 2013–2016 m. Ingrida Šimonytė buvo Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja, tai taip iseina irgi bankininke? Tai uz ka tuomet balsuoti, jeigu abu bankininkai?😄
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
7
up rašė: Man nesvarbu kur busimas prezidentas gyvena, nors ir suns budoj, Simonyte yra konservatoriu marionete. O su zmogum, kuriam visi Lietuvos bankuose dirbantys zmones yra kazkoks blogis, tai nera isvis ka diskutuoti.

P.S. Wikipedia raso, kad 2013–2016 m. Ingrida Šimonytė buvo Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja, tai taip iseina irgi bankininke? Tai uz ka tuomet balsuoti, jeigu abu bankininkai?😄
Tau nesvarbu, bet bobutėms svarbu. Neturiu nieko prieš Nausėdą, jis mano #2 šiuose rinkimuose, bet Šimonytę vadint konservatorių marionete gaili tik visiškai rinkimais nesidomintis žmogus.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
4
up rašė: Man nesvarbu kur busimas prezidentas gyvena, nors ir suns budoj, Simonyte yra konservatoriu marionete. O su zmogum, kuriam visi Lietuvos bankuose dirbantys zmones yra kazkoks blogis, tai nera isvis ka diskutuoti.

P.S. Wikipedia raso, kad 2013–2016 m. Ingrida Šimonytė buvo Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja, tai taip iseina irgi bankininke? Tai uz ka tuomet balsuoti, jeigu abu bankininkai?😄
Net nezinai kokios tos LB funkcijos.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Mano manymu Lansbergis jau po pirmo turo palaiodojo Šimonytės šansus laimėt, kaip po pirmo seimo rinkimų turo palaidojo konservatorių šansais laimėt, kai protingai nepatylėjo, o pasipylė arogancija..
Kažkaik mano manymu, kad mažuma Skvernelio rinkėjų eis dabar balsuot už Šimonytę, o eis balsuot prieš ją..
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
1
Norėčiau šioje temoje apie lažybas padiskutuoti. Mane sudomino lažybų bendrovių procentinės linijos antram turui (numatomas 9-12% pranašumas G.N.).

embeded-image

embeded-image

Susidurus su naujom lažybų rinkom, aš visuomet pradedu nuo naivių analizių:

1) tarkime į antrą turą ateina toks pats žmonių kiekis, tiesiog perskirstome balsus tarp ne už I.Š. ir G.N balsavusių:

* I.Š. 31.31%,
* G.N. 30.94%,
* kiti 37.75%.

Kad pasiekti 9% skirtumą tarp kandidatų, kitų balsai turėtų būti padalinti 62.5 / 37.5 santykiu G.N. naudai, o 12% skirtumui reiktų 67 / 33.

2) realybėje į antrą turą ateina mažiau rinkėjų (abejoju, kad EP rinkimai savo “patrauklumu” padės šį skaičių sumažinti). Tad panagrinėkime praeitų rinkimų rezultatus:

Pirmas turas: 52.23% aktyvumas

Top 2
(% nuo dalyvavusių, įskaitant negaliojančius biuletenius)
D.G. 45.92%
Z.B. 13.62%
(% nuo visų rinkėjų)
D.G. 23.99%
Z.B. 7.11%

Antras turas: 47.33% aktyvumas
(% nuo dalyvavusių, įskaitant negaliojančius biuletenius)
D.G. 57.9%
Z.B. 40.1%
(% nuo visų rinkėjų)
D.G. 27.43%
Z.B. 19%

Tad tarkime kad tas ~5% mažesnis aktyvumas atėjo iš rinkėjų, kurie palaikė nepatekusius į antrą turą kandidatus (jie tiesiog nėjo balsuoti). Tokiu atveju Z.B. susirinko 77% kitų balsų.

Pirmame ture už I.Š. balsavo 17.96%, o už G.N. 17.75% už kitus 21.25% nuo visų rinkėjų. Tad primeskime, kad vėl ateis 5% rinkėjų mažiau į antrą turą ir reiks padalinti už kitus balsavusių balsus. Kad pasiekti Oly liniją, už G.N. turi 70% kitų kandidatų rinkėjų balsuoti (Top ~65%).

Man atrodo, tarp Z.B.-D.G. buvo daug didesnis ideologinis skirtumas nei tarp G.N. ir I.Š., tad Top linija man atrodo teisingesnė.

Pagal šias dvi naivias interpretacijas gaunasi, kad G.N. surinks 62.5-70% už kitus balsavusių rinkėjų balsų. Ištraukus vidurkį lieka 66.25%, pagal kurį Oly I.Š. overis atrodo kaip turintis vertės.
Registravosi: 2016/03/02 Žinučių: 114
Cituoti
3
Punktai duoda statyt ir europarlamento rinkimu winnerius. Pagal kofus atrodo kad konservatoriai turetu triuskint visus. Kazkodel man taip neatrodo. Ir matau dideli value uz socdemus ar net uz zaliuosius. Nes 1.08 kofas uz konservatorius atrodo keistai. Gal kas domites ir galite pasakyt kad klystu ar kazko nezinau. Suprantu kad abu kandidatai i prezidentus labiau susirinko uz konservatorius balsuojanciu rinkeju balsus. Bet praeje savivaldos rinkimai parode socdemu atsigavima. Zalieji taip pat turi savo rinkeja kuris galbut nebus toks aktyvus nes nera ju kandidato prezidento rinkimuose. Bet galvoju kad balsai cia bus daugiau issiskaide negu prezidento rinkimuose ir gali but netiketumu.
Registravosi: 2010/03/11 Žinučių: 78 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
ipmy5 rašė: Punktai duoda statyt ir europarlamento rinkimu winnerius. Pagal kofus atrodo kad konservatoriai turetu triuskint visus. Kazkodel man taip neatrodo. Ir matau dideli value uz socdemus ar net uz zaliuosius. Nes 1.08 kofas uz konservatorius atrodo keistai. Gal kas domites ir galite pasakyt kad klystu ar kazko nezinau. Suprantu kad abu kandidatai i prezidentus labiau susirinko uz konservatorius balsuojanciu rinkeju balsus. Bet praeje savivaldos rinkimai parode socdemu atsigavima. Zalieji taip pat turi savo rinkeja kuris galbut nebus toks aktyvus nes nera ju kandidato prezidento rinkimuose. Bet galvoju kad balsai cia bus daugiau issiskaide negu prezidento rinkimuose ir gali but netiketumu.
Tai kad socdemai vis dar rebuildinge, o tokiam rebuildinge sarase sysas ir olekas nepatiks naujiems ju rinkejams manau.
Pas zaliuosius isvis sarasas tragiskas, is visu lyderiu nei vieno nera sarase, gal tik tomilinas kiek zinomesnis. Itraukti marciulioni i sarasa reikia tureti ypatingos nepagarbos savo tautai ir savo rinkejui, kuris manau del sito veiksmo tikrai gali ir atsukti nugara. O toliau arba palaidotos partijos arba nonamai.
Man asmeniskai konservatoriu sarasas ziauriai stiprus, tik man ta reklama su mazyliu nepatinka, nes jis nera, buvo ar bus net vienas stipresniu istoriku lietuvoj. Ir pvz anusauskas nustumtas del kampanijos i 6 vieta, budamas ir rimtu politiku ir dar didesniu istoriku uz abejotina nepriklausomybes akto radima slove gavusi pseudoistorika.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Ronaldo7 rašė: Tai kad socdemai vis dar rebuildinge, o tokiam rebuildinge sarase sysas ir olekas nepatiks naujiems ju rinkejams manau.
Pas zaliuosius isvis sarasas tragiskas, is visu lyderiu nei vieno nera sarase, gal tik tomilinas kiek zinomesnis. Itraukti marciulioni i sarasa reikia tureti ypatingos nepagarbos savo tautai ir savo rinkejui, kuris manau del sito veiksmo tikrai gali ir atsukti nugara. O toliau arba palaidotos partijos arba nonamai.
Man asmeniskai konservatoriu sarasas ziauriai stiprus, tik man ta reklama su mazyliu nepatinka, nes jis nera, buvo ar bus net vienas stipresniu istoriku lietuvoj. Ir pvz anusauskas nustumtas del kampanijos i 6 vieta, budamas ir rimtu politiku ir dar didesniu istoriku uz abejotina nepriklausomybes akto radima slove gavusi pseudoistorika.
Daug kas balsuos už Blinkevičiūtę manau, nes ir dabar ten būdama dirba ir šiaip gerbiama politikė, todėl manau, kad ta viena iš socdemų dalių kurioje yra blinkevičiūtė gali laimėt rinkimus.
O kas liečia koncervatorius, tai eiti su Mažyliu, kuris nėra politikas ir asmeniškainaš manau, kad europarlamente būdamas mums naudos neatneš jokios, kaip ir dabartiniai koncervstorių atstovai, kurie pagal nudirbtų darbų reitinge dugne sėdi.
Registravosi: 2018/05/09 Žinučių: 73 Padėkų: 7
Cituoti
0
BaikSpamint rašė: Daug kas balsuos už Blinkevičiūtę manau, nes ir dabar ten būdama dirba ir šiaip gerbiama politikė, todėl manau, kad ta viena iš socdemų dalių kurioje yra blinkevičiūtė gali laimėt rinkimus.
O kas liečia koncervatorius, tai eiti su Mažyliu, kuris nėra politikas ir asmeniškainaš manau, kad europarlamente būdamas mums naudos neatneš jokios, kaip ir dabartiniai koncervstorių atstovai, kurie pagal nudirbtų darbų reitinge dugne sėdi.
Tai su Blinkevicute viskas ok, uztat jos ir neminejau. Bet tik ji vienintele ir gerbtina. Pvz as jei bent 3 asmenu is saraso reitinguot negaliu, tai net ir nebalsuoju.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Aš įžvelgiau mini value už valstiečius (11 koef) ir socdemus (16 koef), tai simboliškai užsidėjau. Nors Ronaldo7 išsakytos mintys yra teisingos
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
Pritarčiau kolegos, kad konservatoriai gana išpūsti favoritai. Bent jau iš mano aplinkos žmonės, kurie visad balsuoja už konservatorius, šį kartą to nedarys vien dėl Mažylio, tad manau nemažai konservatoriai praras balsų dėl to, bet ar kažkas kiti pajėgūs laimėti irgi klausimas. Socdemais labai abejoju dėl aukščiau išvardintų priežasčių, tai yra dėl permainų vėjai ir jų elektoratas dar iki galo nesuformavęs nuomonės, ką parodė prezidento rinkimai, kur Andriukaitis nesurinko nė 5 procentų. Valstiečiai turi šansų, bet vėlgi jų sąraše yra Marčiulionis, kur bent kažkiek mąstantis rinkėjas tokio nerinks niekur. Šiaip turiu nuomonę, kad visai nemažai balsų turėtų surinkti naujai susikūrę komitetai, nes tikrai yra dėmesio vertų variantų, aišku jiems laimėti be šansų, bet kad pasivogs konservų, socdemų balsų, tai tikrai faktas.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
1
Aš tai šiandien varau prabalsuosiu išankstiniam už Nausėdą,o į EP sušausiu "lemiamo šuolio" narius.Bent jau ne tie nukvakę seniai iš top partijų kur "sėdi" toj politikoj apkerpėję po 20 metų be jokios naudos.
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
1
tomas7926 rašė: Aš tai šiandien varau prabalsuosiu išankstiniam už Nausėdą,o į EP sušausiu "lemiamo šuolio" narius.Bent jau ne tie nukvakę seniai iš top partijų kur "sėdi" toj politikoj apkerpėję po 20 metų be jokios naudos.
Yra ten blaivai mastanciu zmoniu, ziurejau debatus kelis, visai smagiai atrode. Taip pat ir akademikas vienas sedi, man paciam deste pora dalyku. Bet kazko truksta dar jiems. Nemanau, kad jie liks paskutiniai, bet jei tu eini po tokio komiteto veliava ir net neturedamas aiskaus lyderio, tai turi nesti kazka griezto po savo veliava. Jie protingi, apsiskaite, gaudosi tiek es institucijose, tiek teiseje, bet to neuztenka.
Pats rinksiuosi tarp konservatoriu ir maldeikienes, sikart neslpesiu ir as savo balso.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai