Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

SEB BBL 2007

Atsakyti
Sekti temą
gintazas Rašė:

Gal kas turit kokiu ziniu del Juventus-Baltai maco ? Nes praktiskai visur krito kofai uz Baltus



Man asmeniskai pradinis kofas buvo kiek per aukstas. Juventus visiskai nerodo pasitikejimo si sezona. Bet kaip visada dedu cia bendra under 😁
kuo remiesi imdamas Under ar tik, tai jog visad emi is inercijos ir sikart paimsi, ar yra ir gilesne mintis? Dekui is anksto, jei pasidalinsi savo nuomone...
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 7
Cituoti
0
sartinkenas Rašė:

Man asmeniskai pradinis kofas buvo kiek per aukstas. Juventus visiskai nerodo pasitikejimo si sezona. Bet kaip visada dedu cia bendra under 😁


kuo remiesi imdamas Under ar tik, tai jog visad emi is inercijos ir sikart paimsi, ar yra ir gilesne mintis? Dekui is anksto, jei pasidalinsi savo nuomone...

Inercijos cia nera. Didziaja dali sio statymo sudaro statistika. Man Baltai visa si sezona under komanda, kuri retai, kada virsija 150 total. Siandien speciau intervala 145-148 tsk. Pirmame susitikime buvo sumesta 130 tsk, o sudetys ir komandos zaidimo stilius mazai pasikeite.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 267
Cituoti
0
Na paziuresim kaip gausis uzdesiu ir as truputi...
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 7
Cituoti
0
Krito del to kad keletas rimtu dedziu dejo Baltu overi
Registravosi: 2008/11/12 Žinučių: 418
Cituoti
0
Palanga-lietkabelis yra livescoras?
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 546
Cituoti
0
Angelinio Rašė:

krito del to kad keletas rimtu dedziu dejo Baltu overi


na va tai cia tik i pliusa, nes rimtesniu dediu LT isskyrus Topsort, Orakulas, Tonybet nera..., rimtesni dedes net nestato LT punktuose uz Lietuvos ivykius, nes gali greitai juos parist, bukai, gali greit pakeist rungtynes ( teiseju, treneriu, zaideju pagalba). Na, bet visa, tai ka tu sakai yra gandai, o as esu patyres savo kailiu, tik va cia buvo pries keleta metu, jei dabar taip atsitiktu, tai kreipciausi i VMI ir purtyciau visus uz koju, nes tada susitarimas buvo akivaizdus.
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 7
Cituoti
0
Dekui Gintai uz mintis, nors ir pataikiau i totala, bet kadangi dejau 10bet.com tai grazino valiuta, po dvieju keliniu rezultatas buvo 43:39 ir live dave 163,5 tasko su 1.8 kofu, tai padejau 10 unitu, kad padengciau ( kaip galvojau) 6 kuriuos jau pralosiau, bet viskas baigesi geriau nei gerai, dar karta dekui.
Angelinio, matai blogai tavo dedes sudejo pinigus, nes Baltai totalo taip ir nepasieke, gal Gintaras paskambino po pirmo kelinuko ir viskas susitvarke? ( samokslo teorija ) 😄
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 7
Cituoti
0

Naujausi įrašai