Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurolyga 2018/19

Atsakyti
Sekti temą
Policijos įspėjimas: perpardavinėjantys bilietus į „Žalgirio“ rungtynes sulauks bausmės

15min.lt/m/id/24sek/euro...6Jwsk4IMt_QQXhe7Fsotkdds
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
4
Gal kuris nors bookmakeris siūlo statymus už serijos totalus? Randu tik correct score, bet serijos rungtynių overių/underių niekur nerandu, nors jie būdavo tiek praeitais, tiek užpraeitais metais.

Btw, Topsportas lyg ir siūlo, bet tėra tik 4.5 over/under.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė: Gal kuris nors bookmakeris siūlo statymus už serijos totalus? Randu tik correct score, bet serijos rungtynių overių/underių niekur nerandu, nors jie būdavo tiek praeitais, tiek užpraeitais metais.

Btw, Topsportas lyg ir siūlo, bet tėra tik 4.5 over/under.
Betsafe yra
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 60 Padėkų: 9
Cituoti
1
Vamos!! rašė: Tai tu tuos % atitaikyk pagal ismestu metimu kieki ir gausi savo tikslu rezultata, pagal kuri Maccabi turejo laimet dvizenkliu skirtumu.

Bet kuriuo atveju, sekmes toliau ieskant siknoj pasinu. Labai naudinga veikla. Siame puslapyje is to naudos lygiai tiek pat, kiek is komentaru po krepsinis.net straipsniais. Kai parasysi bent 50 prognoziu, galesim vel pasneket.
Nespėjau atsakyti laiku, bet nereikia taip stipriai perdėti dėl galutinio rezultato - atsižvelgiant į puolimo/gynybos reitingus, Fenerbahce namų pranašumą ir skaičiuojant sausai matematiškai, Maccabi turėjo laimėti berods 3 taškais. Bet man čia tas atvejis, kai sausa statistika ir realus vaizdas niekaip neatitinka. Aišku, jog Tu rungtynių nežiūri, nes viską ir taip įvertini puikiai. 😁 Bet, nežiūrint, vėliau ir atsiranda tokie "fakefacts", kaip Tu vadini: "Guduric nesvarbus, o Lauvergne itin svarbus Fenerbahce komandai".

Ačiū už palinkėjimą, bet priminsiu, jog ne aš čia "ieškojau" ir ne aš užkūriau šią diskusiją. Ir TIKRAI parašiau daugiau prognozių nei komentarų čia ar bet kur kitur. 😁
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
1
Jan vesely maziau 11taksu.Topsport 1.85kf
Daug neissiplesiu. Vesely dar nera pilnai grizes po traumos ,o tai puikiai irode paskutines rungtynes pries zalius . Zaide vos tik 10min ,nors vidutiniskai aiksteleje praleidzia po 26min. I krepsi neikarto nemete neskaitant baudu 2/4. Tad siandien tikiuosi panasaus zaidimo.
Sekmes
Registravosi: 2017/09/23 Žinučių: 1 Padėkų: 2
Cituoti
1
Armandas Le rašė: Jan vesely maziau 11taksu.Topsport 1.85kf
Daug neissiplesiu. Vesely dar nera pilnai grizes po traumos ,o tai puikiai irode paskutines rungtynes pries zalius . Zaide vos tik 10min ,nors vidutiniskai aiksteleje praleidzia po 26min. I krepsi neikarto nemete neskaitant baudu 2/4. Tad siandien tikiuosi panasaus zaidimo.
Sekmes
O tai buvo "tolkas" ji laikyt ilgiau?
Registravosi: 2014/03/03 Žinučių: 112 Padėkų: 4
Cituoti
0
Sveikinimai Zalgiriui. Siandien suveike sena kaip giltine sistema - jei pralaimi pirma maca triuskinamai, tai antra laimi. Baskonia ir Zalgiris ta irode
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
16
Graziausios rungtynes zalgirio cia faktas, neskaitant 4kelinio, tai buvo fantastinis krepsinis, ir svarbiausia pries Feneri ir dar namuose kur n rungtyniu nera pralosia, fantastika, nerealiai.
Registravosi: 2008/05/19 Žinučių: 54 Padėkų: 1
Cituoti
2
Kaip jum namu linijos Zalgirio? Vos ne favoritai kaune stato +4 atsidare linijos
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė: Sveikinimai Zalgiriui. Siandien suveike sena kaip giltine sistema - jei pralaimi pirma maca triuskinamai, tai antra laimi. Baskonia ir Zalgiris ta irode
Jau penktus metus formuojasi ir kita sistema: norint laimėti play-off mačą ar tuo labiau seriją prieš Fenerbahce ir ypač prieš CSKA/Real Madrid nepakanka būti šiek tiek geresniu - reikia būti stipriai geresniu, nes žaidi ne tik prieš juos, bet ir prieš Eurolygos poziciją/teisėjus. Žiūrėjau visas play-off rungtynes ir, mano nuomone, tik Anadolu Efes - Barcelona rungtynėse teisėjavimas buvo geras ir pražangų traktavimas didžiąja dalimi buvo tolygus. Bet ne visiškai, nes Ataman po rungtynių ne be reikalo kalbėjo apie keistus dalykus prieš juos. Gerai, jog Panathinaikos sukėlė daug šįkart pagrįsto triukšmo, bet, matant tokius "teisėjavimo herojus" kaip Pukl&Lottermoser, aš šiandien nedrįstu imti Panathinaikos +6.50, kas atrodo kaip ir logiška.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
1
BasketballPRO rašė: Jau penktus metus formuojasi ir kita sistema: norint laimėti play-off mačą ar tuo labiau seriją prieš Fenerbahce ir ypač prieš CSKA/Real Madrid nepakanka būti šiek tiek geresniu - reikia būti stipriai geresniu, nes žaidi ne tik prieš juos, bet ir prieš Eurolygos poziciją/teisėjus. Žiūrėjau visas play-off rungtynes ir, mano nuomone, tik Anadolu Efes - Barcelona rungtynėse teisėjavimas buvo geras ir pražangų traktavimas didžiąja dalimi buvo tolygus. Bet ne visiškai, nes Ataman po rungtynių ne be reikalo kalbėjo apie keistus dalykus prieš juos. Gerai, jog Panathinaikos sukėlė daug šįkart pagrįsto triukšmo, bet, matant tokius "teisėjavimo herojus" kaip Pukl&Lottermoser, aš šiandien nedrįstu imti Panathinaikos +6.50, kas atrodo kaip ir logiška.
tvplay.tv3.lt/krepsinis/...kauno-zalgiris-10319741/

2:06:41 bet lemiamu momentu Davies'ui 3 sekundziu puolime nefiksavo?
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
0
alon rašė: tvplay.tv3.lt/krepsinis/...kauno-zalgiris-10319741/

2:06:41 bet lemiamu momentu Davies'ui 3 sekundziu puolime nefiksavo?
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
0
Mano subjektyvia nuomone, varzybu gale Feneriui buvo leidziama daug stipriau dauzyt Zalgiri be prazangu nei atvirksciau. Visgi, teisejai likus 4sek susvilpe uzribi, kurio labai lengvai i favoritu puse galima buvo ir "nepamatyti".
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė: Mano subjektyvia nuomone, varzybu gale Feneriui buvo leidziama daug stipriau dauzyt Zalgiri be prazangu nei atvirksciau. Visgi, teisejai likus 4sek susvilpe uzribi, kurio labai lengvai i favoritu puse galima buvo ir "nepamatyti".
Mano nuomone, taip buvo nuo pat trečio kėlinio pradžios, bet Žalgiris tą kėlinį žaidė taip protingai ir efektyviai, jog Fenerbahce net ir daužydamiesi negalėjo nieko padaryti. Kalinic ir ypač Vesely už savo reakcijas turėjo gauti technines pražangas, bet aš nepastebėjau, jog būtų gavę bent perspėjimus. 😁 O tas užribis - aišku, jog prieš Eurolygos mylimus favoritus, 15K turkų ir Željko, bet iš kitos pusės, pernelyg akivaizdu. Pastusiak stovėjo visiškai šalia Gudurič, Šaras stovėjo šalia ir dar visas Žalgirio atsarginių suolas pašoko. Kartojimas parodė, jog užmynė beveik trečdaliu pėdos.
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
0
BasketballPRO rašė: Paaiškinimas, kodėl. basketnews.lt/news-12936...lptos-trys-sekundes.html
As ziuriu atskirai ir ta momenta, kai jis be kamuolio buvo. Likus 29-30 sekundziu jis jo jau neturi, o Ulanovas ismeta metima likus 24-25 sekundems.
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
0
Patikek tokias sekundes susvilpt butu kur kas daugiau sarsalo negu ju nesvilpiant, gal teoriskai yra tiesos kad pazeidimas, bet tik teoriskai, no call
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neziurejau varzybu pirmu dvieju real-pao varzybu,iskaitant reguliaru sezona paskutines 3 varzybos- underiai,nors realas visada buvo begantys ,pao prie Pitino irgi sugreiteje. Overis visai ziurisi man pagaliau,nes pao pagal stats tiesiog nieko nepataiko,bet kaip Realo tempas be Llullo?
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Pao-Real rungtynese total'as gan staigiai krito per 3 taskus iki 156
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
1
Mano subjektyvi įžvalga apie teisėjavimą playoff`uose. Trys šiuo atžvilgiu blogiausi mačai: Game 1 Real Madrid - Panathinaikos; Game 3 Žalgiris - Fenerbahce, Game 4 Barcelona - Anadolu Efes. Visuose šiuose mačuose teisėjavo Radovic ir jam dukart padėjo Ryzhyk ir vienąkart Lottermoser. Visi pakankamai pasižymėję per pastaruosius ~5 metus. Trečias "ne toks garsus ir įtakingas" teisėjas nėra itin svarbus, todėl jų nepaminėjau. Kiekvienam savos išvados, bet man "elitinė Eurolyga" playoff etape atrodo per purvina. Beje, nė viename iš paminėtų trijų mačų neatlikau nė vieno statymo, todėl tas objektyvumo tikrai neiškreipė. Galiausiai įdomu, kiek daug šiandien po rungtynių išdrįs pasakyti Ataman. 😁
Registravosi: 2018/11/25 Žinučių: 116
Cituoti
2
Yra kur nors "Kas pateks į finalą" statymai? Domina būtent prieš Barca - Efes matchą.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
1

Naujausi įrašai