Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti
Sekti temą
Aš pradžiai sau išsirinkau Loko overį. Nėra jis didelis, Loko išvykose visada žaidžia gerokai rezultatyviau su savo Randolphais ir Delaney, Unicaja dabar kažkoks chaosas nesuprasi kas kaip ir kodėl, bet gynyba jų nusilpus ir jau seniai nebe ta, kokia būdavo namie. Man Loko ir šiaip rungtynių favoritai, bet sąlyginai nedidelis jų overis traukia mane labiau. Dar kažkiek sukasi mintys apie barcą, turėtų jau sužaist geriau ir nusiimti vokiečius, bet čia dar po egru klaustuku.
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Apart keliu propsu ir individualaus Barsos overio, siandien rimtesniu statymu (bent jau kol kas) nepadariau,bet ,kad idomiau butu leisti vakara susimeciau toki tapetuka:
Cedevita-PAO -5.5
Darusaffaka-Zvezda win
Brose-Barca -4.5
Unicaja -3.5-Loko
Kofas: 24
Ziuresim kaip seksis 😄
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Su savo ta barca jus..paskutini karta uz ja merkiau kapeika 😉
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Vyrukai vyrukai, as ten rasineju ne tam, kad jus pro akis praleistumet 😄 geriau pasipliekim su priesingom nuomonem



Dėkui už vakarykščių rungtynių apžvalgas! Tikrai padėjo priimant teisingus sprendimus 😁
Registravosi: 2013/12/12 Žinučių: 3 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal pagaliau atėjo laikas underiui Maskvos derbyje? 😁
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Kur butu galima rasti eurolygos play by play (laboral-zalgiris), nes eurolygos puslapis kazko streikuoja
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
Oficialu: „Chimki“ atleido R.Kurtinaitį, jį pakeis D.Ivanovičius

http://www.krepsinis.net/naujiena/ofici ... ius/260354
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Niekas neturit minčių del patekimo į final four? PAO koeficientas puikus, turi zaidejus, galincius stabdyti Bourousi, visgi trys pajegus centrai. Komandoje patirties zenkliai daugiau, laboral aisku namie siaucia bet serijoje neisttauks mano manymu
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos Rašė:

Niekas neturit minčių del patekimo į final four? PAO koeficientas puikus, turi zaidejus, galincius stabdyti Bourousi, visgi trys pajegus centrai. Komandoje patirties zenkliai daugiau, laboral aisku namie siaucia bet serijoje neisttauks mano manymu



Na as irgi pao favoritais laikyciau serijoj
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Niekas neturit minčių del patekimo į final four? PAO koeficientas puikus, turi zaidejus, galincius stabdyti Bourousi, visgi trys pajegus centrai. Komandoje patirties zenkliai daugiau, laboral aisku namie siaucia bet serijoje neisttauks mano manymu



Na as irgi pao favoritais laikyciau serijoj

O del kitu porų yra mintys? Norėčiau kad eitų loko su fene, bet sunkiai tikėtina, PAO realiausias statymo atžvilgiu
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
Tikrai nenustebsiu jei i Final4 iseis 3 ar net visos 4 F grupes komandos
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Tai ka pratesimas vos ne sutriuškinime buvusiose varžybose..
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai