Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Tenisas 2018 LIVE

Atsakyti
Sekti temą
Berankis yra suktas vaikis.. Gali imt ir sausai pralošt, gali imt ir sudaužyt priešininką be konkurencijos.. Nežinau nuo ko čia pas jį priklauso.. ar mėnulio fazė ar kuria koja iš lovos lipa.. 😄
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
PENTIUM rašė: Tai kad niekur nerodo Berankio....
Nu vat ir galvoju ar rodo kur ar ne. Kadangi lekiu iš Kauno I Klaipeda po Žalgirio varzybu, vairuotoja žmogus, tai vaizda buciau prizvelges.
Registravosi: 2017/12/11 Žinučių: 204 Padėkų: 38
Cituoti
1
MR. K rašė: Berankis yra suktas vaikis.. Gali imt ir sausai pralošt, gali imt ir sudaužyt priešininką be konkurencijos.. Nežinau nuo ko čia pas jį priklauso.. ar mėnulio fazė ar kuria koja iš lovos lipa.. 😄
As dar spejau vakar beranki su 1.72 kofu paimt, o po 5min jau 1.53 tapo 😄 minusines ar kazka is jo imt, tai kvaila, nes kaip ir sakai, kad jis gali betkaip sulost, tai pavojinga
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė: As dar spejau vakar beranki su 1.72 kofu paimt, o po 5min jau 1.53 tapo 😄 minusines ar kazka is jo imt, tai kvaila, nes kaip ir sakai, kad jis gali betkaip sulost, tai pavojinga
Aš buvau patrijotas ir smulkiai paėmiau minusinę.. aišku po oirmonseto palaidojau ir galvojau kad čia tik stebuklas galingelbėt 😄 na bet.. Berankis ant setų overio pastatęs buvo, tai po to sužaidė normaliai 😄
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
MR. K rašė: Aš buvau patrijotas ir smulkiai paėmiau minusinę.. aišku po oirmonseto palaidojau ir galvojau kad čia tik stebuklas galingelbėt 😄 na bet.. Berankis ant setų overio pastatęs buvo, tai po to sužaidė normaliai 😄
As jau ne viena toki maca maciau nevien is berankio. Paskutiniu metu tokie reiskiniai ne retas atvejis, tai su forom galima apsisaut stipriai
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Berankiui is esmes sunku uztikrintai sulost, kad ir koks machas butu ten 2-0 sunkiai tiketina bet siaip berankis matosi visai neblogai losia , albota tikrai turetu praeiti, o poto laukia qurrey
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
Na reikia tikėtis geriausio mūsų tenisininkui. Nedaug geresnių jų turim, tai reik palaikyt😁
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
RockyBalboa rašė: Berankiui is esmes sunku uztikrintai sulost, kad ir koks machas butu ten 2-0 sunkiai tiketina bet siaip berankis matosi visai neblogai losia , albota tikrai turetu praeiti, o poto laukia qurrey
Sian vel uz overi pastatys 😄
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Vesely, yra nuomoniu?
Registravosi: 2018/02/27 Žinučių: 8
Cituoti
0
puziara rašė: Vesely, yra nuomoniu?
Kad abudu ten grybai. geriau nelyst manau
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
RockyBalboa rašė: Berankiui is esmes sunku uztikrintai sulost, kad ir koks machas butu ten 2-0 sunkiai tiketina bet siaip berankis matosi visai neblogai losia , albota tikrai turetu praeiti, o poto laukia qurrey
Uz Beranki kyla kofai, jauciu patenkintas, kad pakilo reitinge tai pastate pries save Ricka. varys namo svest 😄
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
-1
Don Alberto de Subotini rašė: Uz Beranki kyla kofai, jauciu patenkintas, kad pakilo reitinge tai pastate pries save Ricka. varys namo svest 😄
Jei pakankamai pakils, bus galima pamąstyt smulkiai už Berankį parizikuot, bet dabar kol bookai laiko jį favoritu tai ranka nekyla 😄 Jie man rodos vakar abu su Grigeriu overiukus buvo ant savo matčų užmetę, nes Grigelis ten gale atidavinėjo savo padavimus, Berankis visą setą net nuleido 😄
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
-1
MR. K rašė: Jei pakankamai pakils, bus galima pamąstyt smulkiai už Berankį parizikuot, bet dabar kol bookai laiko jį favoritu tai ranka nekyla 😄 Jie man rodos vakar abu su Grigeriu overiukus buvo ant savo matčų užmetę, nes Grigelis ten gale atidavinėjo savo padavimus, Berankis visą setą net nuleido 😄
Kad man cia isvis nekyla niekaip uz Rycka statyt. Nors ir albot ten pralosineja, bet paziurek pries ka tie pralaimejimai. Ten kur sukovoja, tai rycka i viena kasa pries juos gautu
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
-1
flashscore.com/match/61qbjSUd/#match-summary

Pasidejes uz roberta, 4 MP. 3 seto TB atlose kazkoks moliugas nuo 2-6 iki 8-6. normalu?
Registravosi: 2016/06/15 Žinučių: 57 Padėkų: 18
Cituoti
0
financier rašė: flashscore.com/match/61qbjSUd/#match-summary

Pasidejes uz roberta, 4 MP. 3 seto TB atlose kazkoks moliugas nuo 2-6 iki 8-6. normalu?
Just wow sian prancuzijoje fantastika 😄
Maden 4:1 double break turejo 2set ir pralose 4-6 😄 3set po break apsikeite ir vel sutarse , cia ziurejau visa sita matcha ir prie 2-6 tie break atjungiau kompa ;D o cia pist
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kai žaidėjas nesugeba 4 MP pasiimt, tai nusipelno pralaimėt.. 😄 Kai sudegina man statymą, pradedu sirgt prieš.. 😄
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
Don Alberto de Subotini rašė: Kad man cia isvis nekyla niekaip uz Rycka statyt. Nors ir albot ten pralosineja, bet paziurek pries ka tie pralaimejimai. Ten kur sukovoja, tai rycka i viena kasa pries juos gautu
Ryčka prieš rimtus irgi dažnai moka sukovot.. Net prieš Djokovičių kažkada gana garbingai buvo sutriuškintas 😁 Komentatoriai pamenu gyrė ir aukštą kilimą ATP reitinge pranašavo.. 😁)
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
MR. K rašė: Ryčka prieš rimtus irgi dažnai moka sukovot.. Net prieš Djokovičių kažkada gana garbingai buvo sutriuškintas 😁 Komentatoriai pamenu gyrė ir aukštą kilimą ATP reitinge pranašavo.. 😁)
Pranasavo, bet tu tikrai pats supranti, kad rycka kaip Copil.. nestabilus zaidejas.. viena diena sulos su top, o kita diena pralos kokiam levui zaidejui.. su tokiu "skillu" i olimpo kalna neuzkopsi
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
Aš tau tą patį ir sakau, kad nestabilus.. gali sulošt prieš geriausius, bet gali pralošt prieš prasčiausius..
Registravosi: 2018/03/11 Žinučių: 111 Padėkų: 8
Cituoti
0
Plbm sian kris 😄
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
1

Naujausi įrašai