Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Tenisas 2017 LIVE

Atsakyti
Sekti temą
Ai cia buvo tavo ironija, suprask tu irgi save laikai ekspertu bet sedi minuse, ir juokiesi is cia esanciu kad jie laimi nors tau nepavyksta(vadinasi meluoja?). Na gal delto ir nesi laimintis kad galvoji tik kaip pasijuokt is ko nors, ir saves nebematai, as tai neturiu laiko juoktis is kitu, nevadinu saves ekspertu bet jau keletas metu kaip pliusuoju ir gan smarkiai ( lyginant su tuo kokias mazas pinigu sumas kisu) Pagalvok atpwta ar tau sis tinklapis tikrai duoda kazkokios naudos nes kiek maciau pagal prognozes pataikymo procentas tavo 10-20 proc tik o koeficientai tikrai zemi 3 ar 5 Jei visa laika praleidi juokdamasis is tu kuriem sekasi turbut daug geriau uz tave, bet tiesiog lauki kol jiem ateis irgi prastas periodas, tai tik svaistai savo laika ir nieko daugiau. Na ir paskutine mano izvalga spejimas, pats nesi raketes rankoje laikes, jei zinotum kaip atrodo tas teniso kamuoliukas ir su kuo jis valgomas gal nebepeiktum tu zaideju kurie pralaimi o tiesiog ieskotum vertingesniu statymu.
Registravosi: 2017/06/17 Žinučių: 3
Cituoti
-3
rever7 rašė: Nera taip sunku, reikia tiesiog daugiau pinigu kisti i lazybas pvz as pradejau 2x daugiau det pinigu ir iskart nebepralaimiu, nepasakyciau kad labai stipriai keiciau strategija. Bet suprantu kad pasitikejimo gali trukti sita manevra atlikti nes tiesiog gali galvoti kad 2x daugiau pralaiminet pradesi. O kas cia tokie laimintys tavo nuomone atp/wta? Nes as tai nesuprantu foruma paskaites kas nepralaimi cia..
You made my day 😁
Registravosi: 2016/01/28 Žinučių: 354 Tel.: LT
Cituoti
1
Rever7 pradėk rašyt prognozes
Registravosi: 2014/09/20 Žinučių: 251 Padėkų: 13
Cituoti
0
Visu pirma tai cia kazkas sugalvojo sita mita, kad as esu ekspertas ir net iki tokio lygio kad va punktuose zmones pamini mane 😁 As esu paprastas,svajojantis zmogelis,kuris tikisi kazkada tikrai sita veikla pasidaryti sau bent kiek pelninga.Siai dienai galiu pasidziaugti,kad galiu nepralosti,gal uz kurio laiko jau ir islosiu kazka.Va paklausysiu ir tavo patarimo,desiu dvigubai nuo siol,kaip supratau , po tokio manevro pralaimejimus galiu ilgam pamirsti 😁 Del teniso zaidimo,nu tikrai neesu geras zaidejas net savo pazystamu tarpe,rakete irgi laikiau itin senai rankose,nes siai dienai salygos retai leidzia sita malonuma,bet butent lauko tenisas yra mano antroji specialybe,kuria kazkada teko studijuoti,todel norejau ar ne,buvau priverstas bent karta ta rakete paimti i rankas 😁
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
0
Reikes 3x det daugiau gal ir as pradesiu laimet daugiau..
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
1
Uz santillana kas cia per varke, taip kofai sudribo per diena. pralos ciuju nes nelabai realus kritimai
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Nuo 1,52 iki 2,15 sukilo ir be variantu i viena kasa seria.
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Lopezas pries zvereva, 36 geimas vis dar be break pointo 😄 nors ne keista nes zole
Registravosi: 2013/08/26 Žinučių: 52
Cituoti
0
Vienintelis breakas ir paimtas. Mldc lopez
Registravosi: 2011/04/12 Žinučių: 210 Padėkų: 1110 Tel.: LT
Cituoti
0
Nesvarbu tie minusai, noreciau bent kiek argumentu is tu kurie stato moteru tenisa ar turi tiek kantrybes kad laukti matcho galo 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Ką manot dėl Karlovic win prieš Cilic? Aš tai už Karlą padėjau duplyje su Lopez.
Registravosi: 2012/11/06 Žinučių: 508
Cituoti
0
Kokia parodija tarp Sugitos ir Youzhno vyksta. Vaizdo nera, bet is statistikos sprendziant tai cia vien per sita dvikova pasidarys apvalia sumele. Breikinas kaip bobos, bet vistiek eina iki tie breiku. Kofai kosminiai live vaiksto 😁
Registravosi: 2014/06/07 Žinučių: 212 Padėkų: 8
Cituoti
0
Konta su 1,20 prikabinau su muller.. kur tokiu kofu neimu senai ir is kart nubaude.. ;-D
Registravosi: 2015/03/12 Žinučių: 105 Padėkų: 26
Cituoti
0
Uz Vekic eigoj 2,19koef +4,5 geimo ir 2,5koef +5 geimo buvau smulkiai paemes, galvojau jau bliaus antram sete, bet suejo. Geras stambesnis uz Fabbiano pirmo seto 2,01koef paejo, ir aisku smulkus paejo uz jauna talenta Auger pirmo seto, nespejau pakabint dar jo fora antram, galvojau atsipalaiduos, bet kaip masina nukale vietini. Šiaip pastebejimas per ilga laika, jei finale buna vietinis, tai didele tikimybe, kad gaus 😁 ..
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2975 Padėkų: 165
Cituoti
0
Kaip su orakulu yra kai retairina?
Lisicki - Bertens mace dejau uz Bertens ir ji po 2setu retairino.
Registravosi: 2016/06/09 Žinučių: 18 Padėkų: 2
Cituoti
0
zamara rašė: Kaip su orakulu yra kai retairina?
Lisicki - Bertens mace dejau uz Bertens ir ji po 2setu retairino.
Jei dejai paprasta win,tada pralaimeta.Foros ir tikslus rezultato spejimas anuliuojamas.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 613 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Ojetus ryzas su tokiu zaidimu 😄
Registravosi: 2015/03/12 Žinučių: 105 Padėkų: 26
Cituoti
0
Wawas pasikrove nuo ispanu melodramisto, Muris irgi gauna nekapotu malku, vat jum ir zoles sezonas.. Nenustebciau jei Wimbli laimetu Raonicius arba koks Andersonas
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 553 Padėkų: 31
Cituoti
0
Jose rašė: Wawas pasikrove nuo ispanu melodramisto, Muris irgi gauna nekapotu malku, vat jum ir zoles sezonas.. Nenustebciau jei Wimbli laimetu Raonicius arba koks Andersonas
Roanicius irgi siandien pralaimejo.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Ner ko noret pradzia savaites. Aiskeja kas tik siaip atvaziuoja, kas is tiesu rimtai buna nusiteikes. Todel pradzioj savaites imt is anksto yra labai rizikinga.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2975 Padėkų: 165
Cituoti
0

Naujausi įrašai