Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti
Sekti temą
2.50 The Roop man atrodo geras statymas. Jis tikrai bus 1-2vt finale, nes gaus 12 balų iš žiūrovų. Tuo tarpu likusioms trim merginom reiks imt ir pas komisiją 1vt, ir dar tikėtis likt 2vt(nu galbūt 3) ir pas žiūrovus.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Vieninteliai kas islos is sitos atrankos tai bukai. Su 40 % marza mes galim speliot kiek norim. Nors ir tai manau didesnes sumos neleis padet. Uz The Roop 2.5 atrodo tikrai graziai jei vadovautis sveika logika, bet komisija jau aiskiai parode kad ten viskas random gali but ir beveik jokios logikos. Jei isodins Mamontova i komisijos narius, tai tie patys 2.5 jau nebebus jokie value.
Registravosi: 2011/01/24 Žinučių: 126 Padėkų: 71 Tel.: LT
Cituoti
2
Labai tikėtina kad mamontovas bus komisijoje,jis dalyvaus pirmoje koncerto dalyje tad kodėl tuo pačiu neprisėst po to į žiuri kėdę ir fuck the shit up
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
1
Komisijoj niekas nepasikeis, bus visi nariai, kurie pasirodė atrankose(kaikurie vienose laidose buvo, kiti kitose), finale jų bus ne 5, o 10...Tai Mamontovas tikiuosi neužkrės visų savo mintim, kad The Roop prastas pasirinkimas.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Senseless rašė: Komisijoj niekas nepasikeis, bus visi nariai, kurie pasirodė atrankose(kaikurie vienose laidose buvo, kiti kitose), finale jų bus ne 5, o 10...Tai Mamontovas tikiuosi neužkrės visų savo mintim, kad The Roop prastas pasirinkimas.
Iš kur žinai, kad bus tie patys komisijos nariai, kurie buvo iki šiol buvusiose laidose?
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė: Iš kur žinai, kad bus tie patys komisijos nariai, kurie buvo iki šiol buvusiose laidose?
Taigi Giržadas savo vorantinklį ten surezgęs, galima drąsiai sudiktuoti kas bus : 1.Darius Užkuraitis, 2.Gerūta Griniūtė, 3.Giedrė Kilčiauskienė, 4.Leon Somov, 5.Ramūnas Zilnys, 6.Vaidas Stackevičius, 7.Andrius Mamontovas, 8.Jievaras Jasinskis, galbūt Monika Linkytė, galbūt Aistė Smilgevičiūtė, galbūt Viktoras Diawara, galbūt ir kažkas naujo kas ten žino, bet daugumą tai žinom. Tikrai neims iš oro ir nepakeis visų komisijos narių. Galbūt kažkas ir negalės iš sąrašo, bet sakyčiau iš tų kur išvardinau, manau kokie 7-8 bus tikrai.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Senseless rašė: Taigi Giržadas savo vorantinklį ten surezgęs, galima drąsiai sudiktuoti kas bus : 1.Darius Užkuraitis, 2.Gerūta Griniūtė, 3.Giedrė Kilčiauskienė, 4.Leon Somov, 5.Ramūnas Zilnys, 6.Vaidas Stackevičius, 7.Andrius Mamontovas, 8.Jievaras Jasinskis, galbūt Monika Linkytė, galbūt Aistė Smilgevičiūtė, galbūt Viktoras Diawara, galbūt ir kažkas naujo kas ten žino, bet daugumą tai žinom. Tikrai neims iš oro ir nepakeis visų komisijos narių. Galbūt kažkas ir negalės iš sąrašo, bet sakyčiau iš tų kur išvardinau, manau kokie 7-8 bus tikrai.
Ai, o aš maniau, kad tu radai kažkokį straipsnį ar ką. Na taip, turi būti kažkas iš jau vertinusių ir tikrai turėtų pridėti kokius 2 naujus, šiemet dar nevertinusius komisijos narius. Kiek pamenu, taip būdavo praėjusiais metais. Pvz., atsimenu, kai laimėjo Fusedmarc 2017-ais, tai į finalo komisiją buvo pakviestas Donatas Montvydas, kuris iki finalo niekur nebuvo kviestas. Dar kažkuriais metais (gal užpernai) į finalo koimisija pakvietė kažkokią muzikos mokytoją, kuriai gana sunkiai per tiesioginį eterį sekėsi rinkti žodžius. Tai, ko gero, ir šiemet kažko panašaus galima tikėti.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė: Ai, o aš maniau, kad tu radai kažkokį straipsnį ar ką. Na taip, turi būti kažkas iš jau vertinusių ir tikrai turėtų pridėti kokius 2 naujus, šiemet dar nevertinusius komisijos narius. Kiek pamenu, taip būdavo praėjusiais metais. Pvz., atsimenu, kai laimėjo Fusedmarc 2017-ais, tai į finalo komisiją buvo pakviestas Donatas Montvydas, kuris iki finalo niekur nebuvo kviestas. Dar kažkuriais metais (gal užpernai) į finalo koimisija pakvietė kažkokią muzikos mokytoją, kuriai gana sunkiai per tiesioginį eterį sekėsi rinkti žodžius. Tai, ko gero, ir šiemet kažko panašaus galima tikėti.
Prieš 2 metus ta mokytoja buvo, laimėjo bimbam būdu ten delfi komentaruose reikėjo rašyt. Žalgirio arenoj buvo pamenu, tai baisu buvo jos klausytis, LRT pasimokė iš klaidos ir daugiau to nebus tikrai.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
youtube.com/watch?v=QjyW9AyR_VA

Ką manot apie šią dainą? Ji Melodifestivalen tik 3vt odds'uose su 7-8 koef, kas mano manymu nonsence. Favoritė dainuos tik po 2 sav, ir dainas labai slepia Melo organizatoriai, tai kas bus neaišku, esam jau matę kaip ryškūs favoritai su 1.7~ koef po pusfinalių krenta odds kosmiškai(pvz Molly Sanden - Youniverse, poto kai atsirado Frans), tai niekad nestatyčiau už tokius koef nepamačius dainos ir vaizdo. Antroje vietoje Anna, kuri jau buvo Eurovizijoj ir sufailino. Daina paremta šokėjais, kurių bus ne 6 didžiojoj Eurovizijoj, o bent trim mažiau, nes back'as čia fonograma, kurioje ryškiai reik bent 2 pagalbininkių, plius Melo leidžia 7se būt, tad vienas automatiškai sumažės, ir vietoj 6 liks tik 3 šokėjai. Daina gal ir tipinė, gal ir gražiai žiūrisi, bent čia panašiai kaip su Aiste, manau Švedai patys ieškos kažko naujesnio, įdomesnio. Aišku skirtingai nei kokioj LT atrankoj, čia yra tokių konkurentų kaip : Robin Bengtsson, Mariette, Felix Sandman ir dar keletas jau ne kartą geras dainas pristatę atlikėjai, tai pas juos labai sunku atspėti kas laimės, bet sakau, kad ši daina turi potencialo ir didžiojoj Eurovizijoj. Mano spėjimas būtų TOP5, jei tik laimės "mini Euroviziją - Melodifestivalen".
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Senseless rašė: youtube.com/watch?v=QjyW9AyR_VA

Ką manot apie šią dainą? Ji Melodifestivalen tik 3vt odds'uose su 7-8 koef, kas mano manymu nonsence. Favoritė dainuos tik po 2 sav, ir dainas labai slepia Melo organizatoriai, tai kas bus neaišku, esam jau matę kaip ryškūs favoritai su 1.7~ koef po pusfinalių krenta odds kosmiškai(pvz Molly Sanden - Youniverse, poto kai atsirado Frans), tai niekad nestatyčiau už tokius koef nepamačius dainos ir vaizdo. Antroje vietoje Anna, kuri jau buvo Eurovizijoj ir sufailino. Daina paremta šokėjais, kurių bus ne 6 didžiojoj Eurovizijoj, o bent trim mažiau, nes back'as čia fonograma, kurioje ryškiai reik bent 2 pagalbininkių, plius Melo leidžia 7se būt, tad vienas automatiškai sumažės, ir vietoj 6 liks tik 3 šokėjai. Daina gal ir tipinė, gal ir gražiai žiūrisi, bent čia panašiai kaip su Aiste, manau Švedai patys ieškos kažko naujesnio, įdomesnio. Aišku skirtingai nei kokioj LT atrankoj, čia yra tokių konkurentų kaip : Robin Bengtsson, Mariette, Felix Sandman ir dar keletas jau ne kartą geras dainas pristatę atlikėjai, tai pas juos labai sunku atspėti kas laimės, bet sakau, kad ši daina turi potencialo ir didžiojoj Eurovizijoj. Mano spėjimas būtų TOP5, jei tik laimės "mini Euroviziją - Melodifestivalen".
youtu.be/fG7czZX-lKc Na nezinau ,kaip Svedijoj,o is Norvegu ,tai sitos noreciau,,,dabar irgi 3vietoj Norgej.
Registravosi: 2016/02/13 Žinučių: 4
Cituoti
0
facebook.com/LRT.LT/videos/620118795473357/ the roop interviu, jauciasi is jo puses spaudimas komisijai vienu metu.
Registravosi: 2014/11/24 Žinučių: 37 Padėkų: 33 Tel.: IE
Cituoti
0
edvinasmart rašė: facebook.com/LRT.LT/videos/620118795473357/ the roop interviu, jauciasi is jo puses spaudimas komisijai vienu metu.
Bet blogiausia, kad jis kažką šovė, jog žino Inside info, kad neva kažkas TIKRAI jo nepalaikys(net nenustebčiau, kad čia su AM susiję arba Giedre, pamatysim gyvai 6nį man rodos) ir, kad jis džiaugiasi, kad tie 1-2 komisijos nariai, kurie jo nepalaiko, finale nebus tokie jau svarbūs, nes nebe 5, o 10 komisijos narių bus. Bet čia blogas dalykas, Lietuviai pernelyg principingi ir kerštingi, tai jam pliuso neduos tikrai finale.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
fargo rašė: youtu.be/fG7czZX-lKc Na nezinau ,kaip Svedijoj,o is Norvegu ,tai sitos noreciau,,,dabar irgi 3vietoj Norgej.
Nežinojau odds'ų, perklausiau visas dainas ir bandžiau spėti kas galėtų būt favoritais. Tai gana lengva buvo atspėti geriausiai vertinamą "Attention", bei nustebino(jau vėliau pažiūrėjus į oddsus) Didriko "Out Of Air". Visiškas crap man ten, su vaikais kažką bando papirkt(nesuprantu kodėl jie prie favoritų išvis). Sakyčiau taip, "Attention" yra absoliuti favoritė, tiek man patiko, tiek ir Eurovizijoj manau nepasimestų. "One Last Time" daina turėtų būt akivaizdi ir vienintelė tikra konkurentė, kuri irgi pateks į super finalą(Gold Duel vadinasi pas juos). Man pačiam dar labai patiko "Pray For Me", deja, iš odds matau, kad ramios bitės su ja.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Paziurejau siandien tie norvegai nieko neturi palyginus su lietuva 😄D pas mus ta ju favirite butu kokia 4 atrankoj... 😄D
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Laimetu norvege lengvai musu atranka finale Lietuvoje.
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 127 Padėkų: 107 Tel.: LT
Cituoti
2
Žiūrovų balsai 40%, o komisijos 60%?
Registravosi: 2012/07/19 Žinučių: 44
Cituoti
0
Chaimer rašė: Žiūrovų balsai 40%, o komisijos 60%?
Vienodai abieju balsai sveria, bet jeigu tarp 2 dalyviu bus lygiosios laimes tas kuris gavo daugiau is komisijos.
Registravosi: 2018/09/20 Žinučių: 266 Padėkų: 70 Tel.: LT
Cituoti
0
Permaišom kortas. LRT rašo kad komisijoj bus ir užsienio atstovų.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
1
Išsiklausinėjo Giržadas and co. užsienio kompozitorių visokių ir poto pakvietė tik tuos kurie jiems "patiko" ir dar maždaug pasirašė jie, kad nešališkai balsuos(kitaip tariant nekeis balso tokio kokį jau padiktavo iš anksto). Aš Eurovizijos užkietėjęs fanas, bet man čia briedas grynas, dar lengviau pafixint komisijai bus. Jau net neabejoju, kad žiūrovų balsas nieko nelems.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
On Fire
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
4

Naujausi įrašai