Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

UEFA: EURO 2012

Atsakyti
Sekti temą
jakis Rašė:

Sveikinu tuos kas paklausė manęs ir nestatė prieš ispanus. Del Bosque strategas ahujienas, o vat Prandeli padarė esmines klaidas liuošiais rėmėsi. SPAIN 😄


"Sveikinu tuos kas paklause manes"😟 😄 Kas tu toks, kad taves klausyt? Ir jei state uz Ispanus, tai jau tikrai ne del to, kad tu siulei. Visi dabar state ar siule statyt uz ispanus yra didziausi ekspertai 😄 Eikit statymus pardavinet.

wabalas Rašė:

aš tai manau kad Del Bosque toks afigenas, kaip ir Antanas Sireika. Gavo užaugintą nesveiką komandą, kuri 6 metus prieš pradedant iškovot titulus jau belekaip gerai žaisdavo ir tiesiog žaidėjų meistriškumas čia viską lėmė, nes realiai tai žaidimo kreivė krenta


Cia sutinku, daug mokslo su tokiais zaidejais nereikia.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
jakis Rašė:

aš tai manau kad Del Bosque toks afigenas, kaip ir Antanas Sireika. Gavo užaugintą nesveiką komandą, kuri 6 metus prieš pradedant iškovot titulus jau belekaip gerai žaisdavo ir tiesiog žaidėjų meistriškumas čia viską lėmė, nes realiai tai žaidimo kreivė krenta



Ai wabalai velniop nesugadinsi tu man nuotaikos. Bet būtent jis gavo tą rinktinę, bet ne tu ir ne aš. Jis buvo tik nežinomas asistentas, kai pasiėmė Real ir laimėjo du kart čempionų lyga, ispanijos lygą gal irgi du kartus. B*** dėjau kyla ar krenta ta kreivė, tas vyras žino ką daro! Tegul ir toliau taip krenta ta kreivė ir titulai, labanakt 😉

Tai nereaguok asmeniškai į tas žinutes.Kai pagrindiniai atakų dirigentai žaidžia vienam, Barcos klube, tai kažkaip ir to trenerio vaidmuo rinktinėj sumažėja, nes nereikia labai kažko prikurt. Aš savo nuomonę pasakiau, kaip aš matau, nes nemanau, kad Liubinskas būtų daug prasčiau su ispanais pasirodęs, pavyzdžiui. 😁
Kad ispanai laimėjo pelnytai, aš sutinku, šiandien žaidė puikiai, 20 pirmų minučių buvo įspūdingos, tada strategiškai gavosi sėkmingas atidavimas iniciatyvos italams, nes italai neįmušė smūgių iš toliau, o arčiau atsinešti kamuolį tiesiog neįmanoma buvo. Ir privertė tada toks rezultatas Italiją daugiau atsidengt, kuo pasinaudojo puikiai ispanai. Laimėjo geriausi, sveikinu, kad palakai, jei dar palaikai nuo anksčiau nei 2008 metai, tai išvis šaunu.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Tai nereaguok asmeniškai į tas žinutes.Kai pagrindiniai atakų dirigentai žaidžia vienam, Barcos klube, tai kažkaip ir to trenerio vaidmuo rinktinėj sumažėja, nes nereikia labai kažko prikurt. Aš savo nuomonę pasakiau, kaip aš matau, nes nemanau, kad Liubinskas būtų daug prasčiau su ispanais pasirodęs, pavyzdžiui.
Kad ispanai laimėjo pelnytai, aš sutinku, šiandien žaidė puikiai, 20 pirmų minučių buvo įspūdingos, tada strategiškai gavosi sėkmingas atidavimas iniciatyvos italams, nes italai neįmušė smūgių iš toliau, o arčiau atsinešti kamuolį tiesiog neįmanoma buvo. Ir privertė tada toks rezultatas Italiją daugiau atsidengt, kuo pasinaudojo puikiai ispanai. Laimėjo geriausi, sveikinu, kad palakai, jei dar palaikai nuo anksčiau nei 2008 metai, tai išvis šaunu.



Gerbiu tavo nuomonę bet manau, kad tu neteisus, nes mano manymu, Liubinskas būtų pasirodęs daug prasčiau, labai prastai. O jei įdomu ispanus palaikau seniai, dar nuo tada, kai iš grupės neišeidavo, o jei išeidavo, tai pasiraudavo nuo visokių Pietų Korėjų ketvirtfinaliuose po dviejų neįskaitytų teisingai įmuštų įvarčių, bene 12 m. palaikau.
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

"Sveikinu tuos kas paklause manes"😟 😄 Kas tu toks, kad taves klausyt? Ir jei state uz Ispanus, tai jau tikrai ne del to, kad tu siulei. Visi dabar state ar siule statyt uz ispanus yra didziausi ekspertai 😄 Eikit statymus pardavinet.



Nepergyvenk nušvies saulė ir tavo kiemą. Pasiskaityk visas žinutes jei įdomu ir nebūk piktas LIETUVI.
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0
Baiges Euro 2012 😁 Sveikinu kas ejo su Ispanais 😁
Registravosi: 2010/10/21 Žinučių: 8
Cituoti
0
Ir dar wabalai sutik, kad lygint Liubinską su Del Bosque yra ne tik, kad juokinga, bet ir didelė nepagarba ispanų treneriui.

Gaspis Rašė:

Baiges Euro 2012 😁 Sveikinu kas ejo su Ispanais 😁



Sveikinu ir aš tave 😄
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0
Stai ir atsakymas, idomu ar lazybu bendroves uzskaitys, nes vakar numeciau kelis eur bet365 su 11 kofu uz Torres 😁

http://sportas.delfi.lt/uefa2012/vos-189-min-zaidusiam-ftorresui-rezultatyviausio-euro-2012-zaidejo-titulas.d?id=59037425
Registravosi: 2011/10/10 Žinučių: 698 Padėkų: 2
Cituoti
0
Bielka81 Rašė:

stai ir atsakymas, idomu ar lazybu bendroves uzskaitys, nes vakar numeciau kelis eur bet365 su 11 kofu uz Torres 😁

http://sportas.delfi.lt/uefa2012/vos-189-min-zaidusiam-ftorresui-rezultatyviausio-euro-2012-zaidejo-titulas.d?id=59037425


yra du skirtingi dalykai.. kas imus daugiausia ivarciu ir kas laimes auksini bateli..
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 484 Padėkų: 22
Cituoti
0
tonikas Rašė:

stai ir atsakymas, idomu ar lazybu bendroves uzskaitys, nes vakar numeciau kelis eur bet365 su 11 kofu uz Torres 😁

http://sportas.delfi.lt/uefa2012/vos-189-min-zaidusiam-ftorresui-rezultatyviausio-euro-2012-zaidejo-titulas.d?id=59037425


yra du skirtingi dalykai.. kas imus daugiausia ivarciu ir kas laimes auksini bateli..

11koef padalino is 6 pretendentu, gavosi 1,83 kofo laimejimas 😁
Registravosi: 2011/10/10 Žinučių: 698 Padėkų: 2
Cituoti
0
Tonybete tai uzskaite kaip rezultatyviausia zaideja torresa ir kofo nedalino is 6 😄
Registravosi: 2010/05/03 Žinučių: 42
Cituoti
0
Apdure ce gerai 😄
Registravosi: 2010/10/21 Žinučių: 8
Cituoti
0
jakis Rašė:

Ir dar wabalai sutik, kad lygint Liubinską su Del Bosque yra ne tik, kad juokinga, bet ir didelė nepagarba ispanų treneriui.



aš nelyginu, parašiau pirmą lievo trenerio pavardę šovusią į galvą
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
vyckius Rašė:

tonybete tai uzskaite kaip rezultatyviausia zaideja torresa ir kofo nedalino is 6 😄



Jo nesupratau aš irgi šito, pamatęs pervestus pinigus už Torres, net laišką parašiau ar čia tiesa 😄 Jaučiu jiem parankiau pripažint Torreso titulą, nei prilygint 1 ir grąžint pinigus, nes jaučiu daugkas statė už tokius kaip Ronaldo, Gomez 😄
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Ir dar wabalai sutik, kad lygint Liubinską su Del Bosque yra ne tik, kad juokinga, bet ir didelė nepagarba ispanų treneriui.



aš nelyginu, parašiau pirmą lievo trenerio pavardę šovusią į galvą

Na ok, čempas baigtas, laukiam naujo reguliaraus sezono, čempionų lygos ir t. t. O kol lauksim pasimėgausim olimpiada 😄
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0

Naujausi įrašai