Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

EUROBASKET konkursas 2017

Atsakyti Sekti temą
zalatorius rašė:

Nu as turiu tik Pinnacle saskaita, tai mielai perleisciau situos salyginius 200e uz simbolinius bet tikrus 20e. Jei atsirastu keli norintys, isrinkciau laimingaji pagal man graziausia nika. Jei daugiau negu 5 norintys, tai tam kuris daugiau pasiulys. Jeigu norinciu neatsirastu, tai perleisciau vartotojui Rich, kad jis daugiau nesiguostu lazybu paguodos uzkampyje. Jei kazka domina, rasykit pm 😁

Perleisk didžiausiam priešui 😁
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
zalatorius rašė:

Nu as turiu tik Pinnacle saskaita, tai mielai perleisciau situos salyginius 200e uz simbolinius bet tikrus 20e. Jei atsirastu keli norintys, isrinkciau laimingaji pagal man graziausia nika. Jei daugiau negu 5 norintys, tai tam kuris daugiau pasiulys. Jeigu norinciu neatsirastu, tai perleisciau vartotojui Rich, kad jis daugiau nesiguostu lazybu paguodos uzkampyje. Jei kazka domina, rasykit pm 😁

Tai man rodo pats Rich is taves uz tuos 20€ ir paims 😉
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
0
Jam perleisciau nemokamai kaip nesekmingai finisavusiam 😁
Registravosi: 2008/10/09 Žinučių: 134 Padėkų: 131
Cituoti
0
zalatorius rašė:

Jam perleisciau nemokamai kaip nesekmingai finisavusiam 😁

Jau perleista jam iš rango
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6249 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Jau perleista jam iš rango

Ech biski paskubejo vietoj 200 gavo 30...
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
0
Manau neteisingai buvau suprastas su savo zinute "Lazybu paguodos uzkampyje", sitame konkurse buvau issikeles kitus tikslus sau (saves kontroliavimas tokios platformos konkurse, savo plano laikymosi, savo isitikinimu ir jeigu vietoj slovenu butu buvusi kita rinktine, nebuciau rases zinutes i ta skyreli) , o ne tai jog praradau pinigus kuriu net neturejau. 200e neimciau is Zalatoriaus, geriau paskirk kaip laimejima kokiam geriausiam menesio lankytojui su daugiau unitu pliuso ar kazkas tokio. Siandien gavau zinute is Benzema,kad Rangas savo laimejima atiduoda man sakydamas jog jo nuomone buvau vertas aukstesnes vietos, dekui jam uz tokia nuomone.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
0
Nu atsiliepe nemazai del sito bonuso, siule nuo 20 iki 40eu iskart, arba du zmones toki varianta - "prasuku bonusą ir pervedu pusę pelno..o jeigu pralaimiu pervedu tuos 20e". Tai linkstu link pastarojo varianto su perspektyva, nors gal pernelyg optimistiskas esu.. 😄 Zodziu, jei dar kas kazka nori pasiulyt, tai iki 22h :]
Registravosi: 2008/10/09 Žinučių: 134 Padėkų: 131
Cituoti
0
Pervesti laimėjimai bonuso pavidalu, nepamirškite, kad bonusui prasukti turite 7 dienas. Sėkmės
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6249 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Pervesti laimėjimai bonuso pavidalu, nepamirškite, kad bonusui prasukti turite 7 dienas. Sėkmės

GO GO GO and Good Luck 😁 parasykit kaip sekesi prasukt 😉
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
0