Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Bet365

Atsakyti
Sekti temą
Ziurekit, atsitiko beda. kai bandau statyti, man ismeta tokia lentele: "we are unable to process your request. please contact us and quote reference ACTSTA".

cia mano uzlimitino tipo a kaip cia? kaip issprest problema? aciu
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR Rašė:

ziurekit, atsitiko beda. kai bandau statyti, man ismeta tokia lentele: "we are unable to process your request. please contact us and quote reference ACTSTA".

cia mano uzlimitino tipo a kaip cia? kaip issprest problema? aciu


Dokumentus nusiuntes, adresa patvirtines, viskas tvarkoj?
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0
Ne, dar nedariau jokio withdrallo nieko isvis, nieko netvirtinau. kap tai reikia padaryti?
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
P.s. persikrausciau i anglija, tai updeitinau savo namu adresa savo profilyje. gal but ir tai itakojo?
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
O dabar jau nebeleidzia prisiloginti prie accounto😔 helpp
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
ROVY1982 Rašė:

Kaip reikia patvirtinti savo tapatybe bet 365 😁? turiu omeny ne skambuciu o suvedant savo paso duomenis kur praso ? pas mane tapatybes kortele ir nieko nesigauna man ten....


Tvirtink skambučiu, pasuks tau, o tu pasakyk, kad sunkiai kalbi angliškai, tada tau viską surašys į emailą ką turi padaryti ir viskas, nes ten su tom kortelėm daug kam problemų kyla su kažkokiu kodu (tiksliai nežinau tik girdėjau)
Registravosi: 2012/03/29 Žinučių: 108
Cituoti
0
Bet tu ir grybas =D tai gi eik i live chat ir prasyk ju pagalbos. gi tau is esmes b let pats bet 365 liepia su jais susisiekti , o tu cia verki , vaikas....
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
darudisDAR Rašė:

ne, dar nedariau jokio withdrallo nieko isvis, nieko netvirtinau. kap tai reikia padaryti?


Tai cia greiciausiai del to. Paprastai. Nusiusk tapatybes korteles kopija, bei gyvenamosios vietos patvirtinanti dokumenta, kuris israsytas triju menesiu begyje.
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0
Kur cia jiem siusti?
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR Rašė:

kur cia jiem siusti?


😄, tau gal 10 metu? i ju elektronini pasta, kuri nesunkiai rasi bet365.com svetaineje.
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0
darudisDAR Rašė:

p.s. persikrausciau i anglija, tai updeitinau savo namu adresa savo profilyje. gal but ir tai itakojo?


nu tai jei anglijoje sėdi tai išvis skambink jiems tiesiai ir aiškinkis, negi mes atspėsime kodėl tau rašinėjo, o po to visai užlokino (turiu įtarimą, kad perdaug loginaisi ar dar ką nors darei)?
O siųst reikės tada kai paprašys, o ne šiaip sugalvojai ir siunti.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Jau viskas gerai, dekui jums uz pagalba. parasiau i LIVE chata jiems, viska maloniai jie padejo, aiskiai isaiskino ir pan. reikejo pasa nusiusti ir sutvarke viska
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
Sveiki, ar bet365 ledo ritulio totalus skaiciuoja per pagrindini laika ar skaito ir pratesima? Aciu
Registravosi: 2011/11/19 Žinučių: 262 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, noreciau suzinoti daugiau info apie sios dienos bet365 free beta. Niekada juom nesinaudojau, galite informuoti kaip jis veikia. Esu siuo metu pastates tribli (du suejo jau) ir vienas ivykis liko butent is siulomu varzybu. Pasidalinkit patirtim. Dekui
Registravosi: 2012/11/21 Žinučių: 165 Padėkų: 1
Cituoti
0
Visos taisyklės, kad nenukrypt į šoną su išmastymais http://www.bet365.com/extra/extra.aspx? ... gueFreeBet
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Vistiek nelabai supratau..
Registravosi: 2012/12/26 Žinučių: 161
Cituoti
0
Na žmogus gal kaip ir aš ne lietuvoj registravosi 😁 Aš registravausi Danijoje todėl man statymas vyksta daniškom kronom.
Taigi free bet reiškia, kad jeigu praloši jie tau atiduos pinigus. Kaip tai vyksta ir kokia nauja bet365 iš to?
Norint gauti nemokamą statymą turi pastatyti PRIEŠ mačą kokį nors įvykį iš tų varžybų. Aš asmeniškai rinksiuos, bet bus bent 1 įvartis ir pastatysiu 250 daniškų kronų (~115lt), nes tai yra maksimumas. Kofas yra 1,05, bet man esmė nepralošti šitų pinigų, nes jų neatiduos jeigu pralošiu.
Kai prasidės mačas LIVE statyme galėsiu pastatyti vėl max 250DKK už įvykį, kuris jau bus rizikingesnis (tik dar neišsirinkau kokį imsiu), bet kofo norėčiau bent 3. Vat jeigu live statymas nepraeina jie man tuos 250 kronų gali gražinti.
Profit statymas imat Arsenalo 10 ir live statyme Chealsea pergalę. Niekaip nepralošit, bet ir laimėsit nekažką. Jeigu neaišku galiu į pm papasakoti daugiau, kaip tik dabar einu rinkti kokį įvykį ir statyt 😁
Registravosi: 2013/02/12 Žinučių: 52
Cituoti
0
Sveiki, kaip ten yra su bet365 bonusais? Gavau 10 svaru loyality bonusa, is jo islosiau iki 100 svaru, bet neina daryti withdrawo. Kaip ten ka daryti, kad eitu nusiimt litus? Padekitt, aciu
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR Rašė:

Sveiki, kaip ten yra su bet365 bonusais? Gavau 10 svaru loyality bonusa, is jo islosiau iki 100 svaru, bet neina daryti withdrawo. Kaip ten ka daryti, kad eitu nusiimt litus? Padekitt, aciu


Prasukimą kažkokį reikia, šiaip buvo taisyklėse kai sutikai kiek ir ko kartų reikia. Parašyk į pagalbą tegul pasako kokios taisyklės ir žinosi kiek kartų ar kažko kito reikia.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Turėtu eiti padaryti witdrawa, man asmeniskai uztenka nuo 10 iki 30 uzkelti ir gali issigryninti, pasitikrink el.pasta ten, turi būti parašyta, kiek reikia laimėi prieš išgryninant 😁
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 4
Cituoti
0

Naujausi įrašai